Алиса леонтьева прохорова в контакте: Зарплаты завучей общеобразовательных школ Казани, 2018 год — Реальное время

Алиса Леонтьева, Новосибирск, Россия

Личная информация

Деятельность

скрыта или не указана

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Интересы

скрыты или не указаны

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Любимая музыка

скрыта или не указана

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Любимые фильмы

скрыты или не указаны

Можно редактировать:

да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Любимые телешоу

скрыты или не указаны

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Любимые книги

скрыты или не указаны

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Любимые игры

скрыты или не указаны

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности:

да


Любимые цитаты

скрыты или не указаны

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


О себе

скрыто или не указано

Можно редактировать: да

Обязательно к заполнению: нет

Можно скрыть настройками приватности: да


Контакты | Агентство стратегических инициатив

Абрамкина Наталья Николаевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1115937

Август Елена Борисовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/66866

Аверкиева Екатерина Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/290228

Агитаев Евгений Васильевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1176254

Азерникова Ирина Павловна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1126657

Александров Алексей Анатольевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1116562

Александров Максим Львович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1289908

Алиева Елена Клементьевна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/115496

Альбицкий Виктор Викторович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/88629

Алякина Елена Петровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1445297

Ананьев Игорь Валентинович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/438301

Анастасина Людмила Викторовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1176883

Андрианов Владимир Владимирович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/361659

Анохин Иван Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/31499

Аношина Юлия Федоровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/532762

Артемова Юлия Сергеевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1114425

Артемьев Игорь Анатольевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/84864

Афанасьев Илья Александрович

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1346266

Афанасьева Екатерина Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/83832

Ащёкин Алексей Евгеньевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/110132

Бабий Александр Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/126414

Багарадникова Елена Вячеславовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/38389

Багдасарян Дмитрий Александрович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/42705

Байрамов Сархан Шакирович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/320317

Басова Анна Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1153665

Батрименко Андрей Валерьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/78498

Белановский Юрий Сергеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/102776

Белименко Владислав Валерьевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1266615

Беляева Наталья Павловна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/613053

Белякова Ирина Генндиевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1120571

Белякова Ольга Владимировна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1333880

Бережной Алексей Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/411929

Беспалов Валерий Викиторович

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1289541

Благов Илья Андреевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1390396

Богданов Андрей Дмитриевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/94862

Богданова Лариса Владиславовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/269302

Бодров Сергей Александрович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1224375

Боев Антон Александрович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/463976

Боженов Феликс Игоревич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1919106

Большаков Сергей Игоревич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/66088

Боходирхонов Саид-Акбархон Ёдгорбек угли

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1247139

Брызгалова Саргылана Матвеевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1147722

Бурлаков Дмитрий Витальевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1141738

Бушманов Антон Алексеевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1106638

Бычков Максим Валерьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/84398

Валетов Анатолий Игоревич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1111654

Варданян Сурен Оганесович

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/101510

Василькова Мария Викторовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/616013

Вахитов Ярослав Рафаэльевич

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/41614

Вершинин Анатолий Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/103830

Веске Наталья Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/125755

Виноградов Александр Александрович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/46491

Владимирова Витта Георгиевна

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/286106

Водолазский Николай Александрович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1273345

Волкова Светлана Эдуардовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1934032

Воронин Михаил Андреевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1275756

Вотяков Артем Юрьевич

Координатор направления «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/481443

Вохмянина Ольга Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/76491

Газизов Дмитрий Михайлович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1514389

Гайнатуллин Рафаил Анурович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/52074

Гаранин Константин Алексеевич

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/321

Гаряев Николай Алексеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1121152

Гасяк Андрей Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/27178

Гачегов Михаил Александрович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/52766

Гершман Михаил Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1159047

Гладилина Ирина Петровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1109877

Глухов Артем Олегович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1121483

Головачев Владимир Владимирович

Эксперт по направлению «Ai&Data»

https://leader-id.ru/1399680

Головченко Алексей Васильевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1493

Голубев Сергей Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/12094

Гончаров Иван Андреевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/25847

Горохова Елена Станиславовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/27456

Горчаков Григорий Григорьевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/599204

Горьковая Олесья Евгеньевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/373441

Горяинов Дмитрий Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1207340

Горяйнова Александра Романовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1157345

Грехов Алексей Михайлович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/82206

Григорьев Сергей Всеволодович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1276681

Грицун Марина Викторовна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/332524

Громатикополо Дина Савельевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/99352

Громушкина Татьяна Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/404128

Грубер Илья Алексеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1287699

Гудкова Татьяна Борисовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1147666

Гуринчук Анна Викторовна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/109816

Давыденко Владислав Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1312204

Давыденко Станислав Станиславович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/374332

Дворецкий Владимир Михайлович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/42443

Дегтярёва Виктория Владимировна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/307042

Деделева Ирина Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/965549

Демидов Алексей Александрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/115117

Демчинский Андрей Михайлович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/91029

Денисенко Михаил Борисович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1153125

Денисов Сергей Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1112006

Деньгин Виталий Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/14183

Добровольский Артем Валерьевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1243985

Долганенко Татьяна Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1262799

Долматова Марина Станиславовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/77728

Домахина Юлия Андреевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1106884

Дончевский Роман Игоревич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1150777

Дуненкова Елена Николаевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/699644

Дымшакова Кристина Ивановна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/378491

Евсин Никита Алексеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1288401

Евстропова Ольга Васильевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1122682

Евтушенко Сергей Иванович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1122076

Егорова Ирина Игоревна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/65581

Епихин Евгений Валерьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1120767

Ерёмин Игорь Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1121761

Ерушев Сергей Игоревич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1362529

Ершов Илья Сергеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/283461

Ефимов Сергей Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/17638

Жигулина Юлия Анатольевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/32534

Жиляев Дмитрий Евгеньевич

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/499094

Жовнерчук Евгений Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/377682

Залецкий Александр Васильевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/26403

Захарова Полина Владимировна

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1075387

Зимин Александр Сергеевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1284164

Зимин Артем Евгеньевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/439446

Золотова Лариса Игоревна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/985791

Зырянова Анна Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/901771

Иванайский Евгений Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1874495

Иванков Егор Александрович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/361972

Иванов Александр Витальевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1184699

Иванов Алексей Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/553003

Иванов Сергей Алексеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/5143

Иванова Наталья Юрьевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/603655

Ивкин Михаил Михайлович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/273294

Илюхина Ирина Александровна

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/25945

Имамов Азат Саматович

Координатор направления «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/441655

Ичёткин Дмитрий Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/271458

Калинников Александр Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/16056

Камынин Антон Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1278183

Капинос Роман Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1165057

Капура Елена Николаевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/331066

Караванова Людмила Жалаловна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1123464

Карамышева Ольга Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/539511

Карасева Екатерина Александровна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/323445

Карасева Юлия Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/57589

Карманов Дмитрий Валерьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1158163

Карпухина Анна Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/30597

Качинская Анастасия Ивановна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/363688

Квасов Артем Олегович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/86247

Квасов Владимир Сергеевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/991506

Кващук Юлия Вячеславовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/406343

Кибальников Сергей Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/74251

Ким Игорь

Эксперт по направлению «Ai&Data»

https://leader-id.ru/1255197

Кирсанова Наталья Андреевна

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1919095

Киселев Вадим Олегович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1590784

Киселев Максим Юрьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/39994

Киселёва Светлана Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/400927

Кисов Борис Димитров

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/59347

Климкович Евгения Вячеславовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1116230

Ключников Михаил Сергеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/317333

Князев Олег Анатольевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/21599

Князева Наталья Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/602538

Ковалев Вадим Юрьевич

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/60854

Коготкова Ирина Захаровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/730527

Козлов Александр Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/409752

Козодеров Андрей Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/842144

Козырев Дмитрий Александрович

Координатор направления «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1158509

Колодкин Олег Вячеславович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/680658

Колосова Ксения Викторовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/357370

Комаров Михаил Михайлович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/12882

Комарова Ирина Ильинична

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/32648

Комисаров Александр Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1654216

Кондауров Владимир Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1111275

Коновалова Елена Евгениевна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/80414

Корецких Юрий Алексеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/465170

Коротеева Оксана Васильевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1229955

Коротков Анатолий Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/58153

Косогор Сергей Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/6062

Косоруков Артем Андреевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/91137

Костин Александр Александрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/12378

Костров Анатолий Витальевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/6071

Краснер Леонид Михайлович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/44867

Красникова Татьяна Сергеевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/50344

Краснов Дмитрий Валерьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/23506

Крашенинникова Любовь Вениаминовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/278866

Кретов Александр Юрьевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1358631

Крутицкая Елена Васильевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1071345

Кубарев Валерий Олегович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/59412

Кузнецов Евгений Борисович

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/154

Кузнецова Иветта Анатольевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/76259

Кузьменко Наталья Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1122556

Кузьмина Светлана Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/79747

Кузяков Алексей Валерьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/281191

Кузякова Айсел Мехмедовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/594755

Куликов Андрей Кириллович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/384102

Кулыгин Сергей Валерьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/81671

Куминова Анжелика Валерьевна

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/429149

Курбатова Анна Игоревна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1128649

Куриленков Роман Григорьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1202405

Курнявко Дмитрий Юрьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/239696

Куроленкина Наталья Евгеньевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/948066

Кускевич Татьяна Андреевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1093838

Куценко Евгений Сергеевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/44770

Кучаев Денис Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/952910

Кучаев Денис Анатольевич

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/1254380

Лабутина Марина Юрьевна

Координатор направления «Туризм»

https://leader-id.ru/1105131

Лавренова Екатерина Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/401995

Лазарев Владимир Александрович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1114755

Лаконцев Дмитрий Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/323555

Лаптева Дарья Андреевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/119042

Ласточкин Василий Александрович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/12115

Лебедева Марианна Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1108857

Лебедева Марина Михайловна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1176669

Лебединский Владимир Игоревич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/567

Лёвкин Евгений Вадимович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1289275

Леонова Светлана вячеславовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/323109

Лепе Николай Леонидович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1120509

Лесин Сергей Михайлович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/240953

Летникова Мария Николаевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/6588

Лещенко Олег Викторович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1944281

Литвин Дмитрий Валериевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1068714

Литманович Дмитрий Михайлович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1059257

Логинова Ирина Владимировна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/463760

Лоева Ольга Дмитриевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/49921

Локоть Денис Игоревич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1917215

Луговой Роман Алексеевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1121772

Лукшин Роман Сергеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/13976

Мажоров Павел Викторович

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/584482

Макаров Сергей Юрьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1123197

Макарова Екатерина Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/22341

Максимов Виталий Вячеславович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/50318

Малкин Николай Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/236560

Мамотько Алексей Иванович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/348923

Мамулат Станислав Леонидович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/276970

Манец Дмитрий Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1100211

Манешина Нэлли Ивановна

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1157500

Манин Дмитрий Александрович

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/307258

Маринов Даниил Львович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1161623

Марушина Маргарита Константиновна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/817244

Масленников Александр Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1158800

Матусова Наталия Юрьевна

Координатор направления «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/871049

Матюшенко Екатерина Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1152795

Машковский Евгений Владимирович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/24643

Милкина Екатерина Валериевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/885645

Минаева Ольга Александровна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/40371

Минаева Ольга Евгеньевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/66452

Митенков Дмитрий Юрьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1098903

Митрофанов Николай Андреевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/358607

Михайлов Виктор Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/483452

Мицура Анатолий Васильевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/993268

Молодцова-Сулейман Екатерина Александровна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/595198

Москалева Анна Викторовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/123108

Москвин-Тарханов Иван Михайлович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/559781

Мостовщиков Алексей Александрович

Координатор направления «Образование и кадры», «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/14363

Мурсалимов Анвар Анасович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1177240

Мясникова Людмила Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1111417

Недзвецкая Елена Олеговна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1268193

Нестерова Светлана Ивановна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1828415

Неуступкин Роман Вячеславович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/65975

Никитина Галина Алексеевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1128994

Никитич Евгений Васильевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1075421

Никитченко Анна Александровна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/25927

Николаева Лариса Сергеевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1154112

Никольская Елена Юрьевна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1281799

Ниниченко Вячеслвв Иванович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1161543

Нифантьев Евгений Олегович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1112005

Нотченко Виталий Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1389915

Огай Денис Сергеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/110939

Огородов Дмитрий Алексеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/238033

Олтаржевская Любовь Евгеньевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1108858

Ольков Илья Геннадьевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1110258

Ольшанская Мария Вадимовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1209952

Онищенко Светлана Ивановна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/700542

Орлов Виталий Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/376391

Орлов Владимир Александрович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1163364

Осипов Алексей Юрьевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1405765

Осипова Евгения Васильевна

Координатор направления «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/310478

Охрименко Алексей Викторович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/267809

Паваренкин Дмитрий Александрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/80393

Павлова Татьяна Львовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/115294

Павловский Павел Владимирович

Координатор направления «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/455438

Палкин Игорь Сергеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/76555

Парамонов Алексей Семенович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/84041

Перескокова Елена Викторовна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/386422

Песков Сергей Олегович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1261720

Пигулина Алина Дмитриевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1173897

Плисецкий Евгений Евгеньевич

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/20321

Погудаева Марина Юрьевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1153532

Покровский Алексей Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1100157

Покровский Дмитрий Евгеньевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/581733

Полещук Максим Николаевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/253783

Половова Татьяна Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1111958

Полубабкин Виталий Петрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/446005

Пометун Андрей Геннадьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/51757

Попов Александр Анатольевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/70328

Попов Антон Валерьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/72366

Попов Олег Анатольевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/810364

Попова Екатерина Олеговна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/440209

Порошина-Лихман Александра Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/102370

Потапов Виктор Васильевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1310516

Приказчикова Анастасия Валерьевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1108823

Прутченкова Светлана Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/12430

Пуховская Марианна Николаевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/87117

Пышкин Андрей Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/44195

Радомирова Ядвига Ярославовна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/43916

Разенкова Юлия Анатольевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/63735

Рекут Алексей Валерьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1173851

Ременцов Александр Андреевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/63744

Реморенко Игорь Михайлович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/875331

Решетникова Светлана Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/26072

Романова Елизавета Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1078774

Российская Елизавета Геннадьевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1915014

Рыльникова Мария Валентиновна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/244300

Рычков Евгений Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/96227

Рябова Ольга Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/51007

Рябых Александра Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1188798

Рязанова Наталья Евгеньевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/120591

Рясов Сергей Юрьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1128714

Саар Виктория Сергеевна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/972907

Савельева Олеся Вячеславовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1262144

Садовенко Александр Сергеевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/63779

Саркисова Светлана Владиленовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/584991

Сафронов Александр Николаевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/405422

Свищев Алексей Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/115147

Седов Артем Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1979

Селезнева Елена Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1101300

Селиверстова Елена Сергеевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/255813

Семеняка Алина Геннадиевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1140528

Сенюк Нинель Юрьевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/83549

Сикирин Сергей Александрович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1297682

Сикорская Анна Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/69507

Силин Игорь Олегович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1351301

Скирда Николай Витальевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/125636

Скокова Юлия Аркадиевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1108908

Слепкова Татьяна Игоревна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1174898

Слепокуров Виталий Петрович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1202863

Смирнов Сергей Николаевич

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1148701

Соболев Евгений Евгеньевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/40875

Соколова Анна Владимировна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/42145

Солнцев Виктор Игоревич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/2118

Соломатин Александр Михайлович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1138381

Спивак Александр Михайлович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/32533

Спиридонова Мария Сергеевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1122680

Староверова Анастасия Михайловна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/303049

Старовойтов Владислав Валентинович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/27860

Старокадомский Александр Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/610935

Степанов Аполлон Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/742172

Степура Павел Иванович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/900750

Столяров Андрей Викторович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1098499

Струкова Вера Вячеславовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/752074

Ступак Артем Сергеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/120310

Сулейков Андрей Владленович

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/42935

Сулейманов Руслан Сулейманович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/271851

Сулим Николай Никлаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1112270

Сумакова Елена Дмитриевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/105018

Сурдуляк-Серебренникова Галина Вячеславовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1110855

Сурина Вера Константиновна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/370687

Сурова (Иванова) Евгения Игоревна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/42318

Сурова Надежда Юрьевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/14538

Суханов Дмитрий Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/57151

Сухарева Тамара Валерьевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/251627

Тарасов Александр Александрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1069240

Тарасов Андрей Андреевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1071511

Тарасов Петр Юрьевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1165312

Тарасова Ольга Анатольевна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1674

Тарасова Юлиана Юрьевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1157060

Терисаян Артур Апресович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1205196

Тинякова Виктория Ивановна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/928098

Титарев Дмитрий Александрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/103794

Ткачева Ольга Анатольевна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/281946

Тоболенко Анна Александровна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/235110

Токаревских Артем Вадимович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/17651

Точкина Элла Михайловна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/386663

Третьяков Максим Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/429970

Трубецкая Анастасия Юрьевна

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1116505

Тузов Дмитрий Валерьевич

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/343433

Тюшкевич Наталия Борисовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1071982

Уиллс Ольга Александровна

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/1258588

Уманская Эльвира Энзировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1109129

Урбанская Наталья Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/273600

Усатова Светлана Геннадьевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1222959

Усачев Сергей Владимирович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1173402

Усова Анастасия Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/291953

Утолин Константин Владимирович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/21753

Ушакова Елена Викторовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/75653

Фартушин Иван Викторович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/21655

Федотов Андрей Михайлович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1114487

Филиппова Ольга Сергеевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1176073

Филиппович Андрей Юрьевич

Эксперт по направлению «Ai&Data»

https://leader-id.ru/9961

Фролов Алексей Сергеевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/248800

Халимон Екатерина Андреевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/699669

Химченко Тамара Михайловна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/652668

Хламкова Светлана Сергеевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1127543

Хлевная Елена Анатольевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/891682

Хотько Дмитрий Андреевич

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/14017

Хохлунов Евгений Викторович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1111201

Хромов Алексей Викторович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1060933

Хромов Владимир Викторович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/102748

Хуторецкая Людмила Юрьевна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1289946

Часовиков Максим Андреевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/340062

Черенков Максим Вячеславович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/1109051

Черногорцева Софья Вячеславовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/45067

Чигарева Инна Владимировна

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/31248

Чикунов Иван Михайлович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/329159

Шадрин Артем Евгеньевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/39389

Шайхутдинов Ильдар Альбертович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/23627

Шалашова Марина Михайловна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/384807

Шапилов Николай Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/11828

Шарипзянова Гюзель Харрясовна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/460482

Шарова Полина Яковлевна

Координатор направления «Предпринимательсво и технологии»

https://leader-id.ru/38961

Шаталов Михаил Андреевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/235123

Швец Ирина Юрьевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/100812

Шелковой Евгений Леонидович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/79446

Шеремет Игорь Анатольевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/1148098

Шершень Сергей Сергеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/73593

Шибаев Владимир Викторович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/1279378

Шимановская Янина Васильевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/251422

Шиндина Татьяна Александровна

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/594708

Шрамко Олег Петрович

Эксперт по направлению «Образование и кадры»

https://leader-id.ru/10708

Штерн Алексей Георгиевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/24471

Шульгин Павел Матвеевич

Эксперт по направлению «Туризм»

https://leader-id.ru/1155439

Шурлаева Марина Витальевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1115830

Щукин Владимир Николаевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/334314

Экзархова Людмила Сергеевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/282605

Эпштейн Александр Дмитриевич

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/600875

Эттлер Ольга Евгеньевна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1109704

Юдашкин Дмитрий Алексеевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1116952

Юрин Иван Фёдорович

Эксперт по направлению «Предпринимательство и технологии»

https://leader-id.ru/85699

Юрченко Михаил Васильевич

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/10852

Яблоков Василий Михайлович

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/513049

Яковенко Юлия Владимировна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/1935296

Яковлева Полина Максимовна

Эксперт по направлению «Социальные проекты»

https://leader-id.ru/376670

Янков Кирилл Вадимович

Эксперт по направлению «Городское развитие»

https://leader-id.ru/324326

Управление по профессиональной ориентации и работе с одаренными обучающимися

ФИО
1.        Aivazova Oksana Sergeevna
2.        Kostina Anna Pavlovna
3.        Kostrikina Irina Valereevna
4.        Аблекова Юлия Константиновна
5.        Аболмасов Никита Александрович
6.        Абрамова Анна Сергеевна
7.        Абрамова Валентина Григорьевна
8.        Абрашин Роман Петрович
9.        Авазашвили Нино Захарьевна
10.    Аваков Вячеслав Владимирович
11.    Авдуков Александр Анатольевич
12.    Аверин Артемий Дмитриевич
13.    Аверин Никита Валерьевич
14.    Аверьянова Екатерина Александровна
15.    Аверьянова Юлия Александровна
16.    Аветисов Арсений Михайлович
17.    Агаркова Елизавета Олеговна
18.    Агафонов Арсений Александрович
19.    Адабир Элина Эдуардовна
20.    Адагамова Анна Владимировна
21.    Адаева Ксения Сергеевна
22.    Адаменко Ксения Тимуровна
23.    Аджимамбетова Алина Олеговна
24.    Адюкова Дарья Витальевна
25.    Акатов Вадим Дмитриевич
26.    Аксельрод Игнат Михайлович
27.    Аксёнов Михаил Русланович
28.    Аксенова Александра Дмитриевна
29.    Акулаева  Анастасия Андреевна
30.    Алексеев Александр Алексеевич
31.    Алексеев Кирилл Евгениевич
32.    Алексеев Роман Владиславович
33.    Алексеев Сергей Дмитриевич
34.    Алексеева Анастасия Владимировна
35.    Алексеева Анна Николаевна
36.    Алексеева Дарья Андреевна
37.    Алексеенко Алина Алексеевна
38.    Алиханова Мария Владленовна
39.    Алмазова Дарья Александровна
40.    Алтынчурина Илюза Газизовна
41.    Амброзевич Елизавета Сергеевна
42.    Амиров Руслан Акрамович
43.    Ананьева Вероника Андреевна
44.    Андреев Никита Сергеевич
45.    Андреева Алина Валерьевна
46.    Андреева Татьяна Николаевна
47.    Андреевский Александр Викентьевич
48.    Андрианов Алексей Александрович
49.    Аникеева Софья Валерьевна
50.    Анисимов Артём Викторович
51.    Анкудинов Даниил Андреевич
52.    Антоневич Сергей Дмитриевич
53.    Антоневич Татьяна Викторовна Татьяна  Викторовна
54.    Антонов Данила Артёмович
55.    Анцупов Глеб Евгеньевич
56.    Апатенко Александр Васильевич
57.    Апкина Лейла Артуровна
58.    Аристархов Арсений Алексеевич
59.    Арсентьева Ирина Антоновна
60.    Арсланов Динар Айратович
61.    Артеменко Анастасия Ивановна
62.    Артемьев Сергей Михайлович
63.    Архипова Анна Валерьевна
64.    Асабина Анастасия Вячеславовна
65.    Аскирханов Мурад Лечевич
66.    Афанасьев Анатолий Сергеевич
67.    Афанасьев Степан Леонидович
68.    Афанасьева Алина Витальевна
69.    Афанасьева Мария Сергеевна
70.    Ахмадалиев Андрей Камилович
71.    Ахматгалина Аида Раисовна
72.    Ахмеджанова Динара Мухтаровна
73.    Ахмерова Камилла Андреевна
74.    Бабак Софья Руслановна
75.    Багаутдинова Аделя Айратовна
76.    Багдасарова Милана Ашотовна
77.    Багирова Аида Вугар кызы
78.    Багрова Вера Дмитриевна
79.    Бажанов Владислав Игоревич
80.    Бакеева Гузель Рифовна
81.    Бакирова Аделя Раилевна
82.    Бакутина Татьяна  Дмитриевна
83.    Балакашина Ульяна Владимировна
84.    Баламутова Виктория Владимировна
85.    Баландова Анна Андреевна
86.    Балинян Диана Рафаэлевна
87.    Балуев Филипп Александрович
88.    Баранов Олег Александрович
89.    Баранова Александра Денисовна
90.    Баранова Янина Юрьевна
91.    Бардаева Дарья Вячеславовна
92.    Бардина Анна Андреевна
93.    Барило Елизавета Алексеевна
94.    Баринова Валерия Алексеевна
95.    Барков Илья Максимович
96.    Барский Матвей Евгеньевич
97.    Барташук Антон Николаевич
98.    Барышникова Анастасия Сергеевна
99.    Баскаков Дмитрий Олегович
100.                       Батанова Мария Анатольевна
101.                       Бахвалова Виктория Антоновна
102.                       Башашкина Софья Алексеевна
103.                       Баширова Камила Римовна
104.                       Башкирова Яна Денисовна
105.                       Баянкина Влада Георгиевна
106.                       Безденежнов Кирилл Александрович
107.                       Белавина Валерия Александровна
108.                       Беларева Ангелина  Алексеевна
109.                       Белкина Екатерина Алексеевна
110.                       Белов Михаил Дмитриевич
111.                       Белоцерковская Виктория Станиславовна
112.                       Белякова Маргарита Ильинична
113.                       Берг Алма Робертовна
114.                       Березникова Арина Денисовна
115.                       Берлева Марина Алексеевна
116.                       Бешенцев Михаил Алексеевич
117.                       Бештоева Дарина  Андзоровна
118.                       Бибякова Динара Маратовна
119.                       Биджиев Исмаил Мустафаевич
120.                       Бикчуров Карим Раильевич
121.                       Биннатова Лейла  Эльхановна
122.                       Боброва Мария Дмитриевна
123.                       Богатова Полина Андреевна
124.                       Богатыренко Мария Михайловна
125.                       Богаутдинов Егор Рушанович
126.                       Богачев Владимир Дмитриевич
127.                       Богачева Анна Андреевна
128.                       Богачева Елена Вадимовна
129.                       Богданова Полина Дмитриевна
130.                       Богданова Юлия Николаевна
131.                       Богомолов Данила Александрович
132.                       Бодрова Полина Игоревна
133.                       Боев Андрей Андреевич
134.                       Бойко Светлана Николаевна
135.                       Больц Александра Сергеевна
136.                       Борзова Анна Сергеевна
137.                       Борискина Ольга Сергеевна
138.                       Борисов Станислав Викторович
139.                       Борисова Анна Юрьевна
140.                       Борисова Элина  Владимировна
141.                       Боровиков Георгий Сергеевич
142.                       Боровков Денис Николаевич
143.                       Бородина Дарья Юрьевна
144.                       Бородкина Валерия  Сергеевна
145.                       Бороздин Тимофей Владимирович
146.                       Босенко Анастасия  Романовна
147.                       Бочарникова Ольга Игоревна
148.                       Бояринова Яна Руслановна
149.                       Боярская Ольга Александровна
150.                       Боярская Софья Дмитриевна
151.                       Брусова Екатерина Павловна
152.                       Брылёва Мария Константиновна
153.                       Буйко Егор Владимирович
154.                       Булгакова Надежда Сергеевна
155.                       Бурак Мария Евгеньевна
156.                       Бурлаков Дмитрий Александрович
157.                       Бурцева Екатерина Андреевна
158.                       Бурцева Елизавета Владимировна
159.                       Бурякова Екатерина Вадимовна
160.                       Бутова Анжелика Игоревна
161.                       Бутырский Артём Федорович
162.                       Бучкин Сергей Игоревич
163.                       Буянина Валерия  Юрьевна
164.                       Быховец Никита Сергеевич
165.                       Бычков Артем Владиславович
166.                       Вагапова Нелли Дамировна
167.                       Валерко Анастасия Алексеевна
168.                       Варов Максим Сергеевич
169.                       Варшамова Елизавета Александровна
170.                       Варыханова Татьяна Вадимовна
171.                       Василечкина Виктория Александровна
172.                       Васильева Анастасия Максимовна
173.                       Васильева Анастасия Сергеевна
174.                       Васильева Дарья Александровна
175.                       Васильева Елизавета Павловна
176.                       Васильева Мария Евгеньевна
177.                       Васильева Светлана Андреевна
178.                       Васильева Софья Александровна
179.                       Васюта Вера Владимировна
180.                       Ватащук Дарья Александровна
181.                       Вафина Дарина Ленаровна
182.                       Ведилина Арина Алексеевна
183.                       Великанов Игорь Александрович
184.                       Величкин Владислав Юрьевич
185.                       Верещагин Иван Олегович
186.                       Веселков Николай Александрович
187.                       Веселов Леонид Александрович
188.                       Весновская Елизавета Алексеевна
189.                       Ветошкина Алеся  Игоревна
190.                       Вешкина Елизавета Игоревна
191.                       Викторов Павел Евгеньевич
192.                       Виноградова Элина Фёдоровна
193.                       Виноградская Мария Сергеевна
194.                       Винокурова Дарья Михайловна
195.                       Витюк Полина Андреевна
196.                       Вихорев Александр Николаевич
197.                       Власов Никита Николаевич
198.                       Власова Ксения Александровна
199.                       Возилов Сергей Сергеевич
200.                       Волков Михаил Борисович
201.                       Волобуева Ольга Александровна
202.                       Володин Павел Евгеньевич
203.                       Вольнова Елена Гаримановна
204.                       Воробьёв Максим Олегович
205.                       Воробьева Мария Игоревна
206.                       Воробьёва София Ивановна
207.                       Ворожко Анастасия Игоревна
208.                       Воронков Никита Максимович
209.                       Воронцова Анастасия Олеговна
210.                       Врагова Екатерина Андреевна
211.                       Габдуллин Рустам Забирович
212.                       Габов Никита Андреевич
213.                       Гаврикова Ирина Николавена
214.                       Гаврилова Диана Валерьевна
215.                       Гагин  Григорий  Олегович
216.                       Гадеева Эмилия Ильгизовна
217.                       Газаров Артур Юрьевич
218.                       Галеева Тамара Андреевна
219.                       Галиева Элина Алексеевна
220.                       Галиуллина Азалия Венеровна
221.                       Галишникова Елизавета Дмитриевна
222.                       Галухина Екатерина Денисовна
223.                       Галушко Карина Алексеевна
224.                       Гальцов Павел Александрович
225.                       Ганьшин Валерий Александрович
226.                       Гармаш Софья Витальевна
227.                       Гафиятуллин Руслан Равильевич
228.                       Гаянова Аделя Фанисовна
229.                       Гвоздков Даниил Дмитриевич
230.                       Гека Вия Илмаровна
231.                       Георгиевская Екатерина Игоревна
232.                       Герасев Клим Викторович
233.                       Гетман Юлия Викторовна
234.                       Гильмутдинова Лия Рафисовна
235.                       Гималиева Илина Романовна
236.                       Главатских Анастасия Игоревна
237.                       Гладышева Ирина Михайловна
238.                       Глазков Илья Владимирович
239.                       Глинская Елена Александровна
240.                       Глухова Анастасия Валерьевна
241.                       Глухова Злата Эдуардовна
242.                       Говорухина Анастасия Александровна
243.                       Голуб Александр Сергеевич
244.                       Голубятникова Анастасия Андреевна
245.                       Голяков Алексей Михайлович
246.                       Гончарова Валерия Максимовна
247.                       Горковенко Виктория Сергеевна
248.                       Городкова Татьяна  Алексеевна
249.                       Горюхова Арина  Владимировна
250.                       Горячев Артем Сергеевич
251.                       Гребенникова Екатерина Михайловна
252.                       Гребенникова Олеся Леонидовна
253.                       Грекова Дарья Николаевна
254.                       Гренадерский Родион Дмитриевич
255.                       Гречаник Даниил Алексеевич
256.                       Грешнева Алина Владимировна
257.                       Григорьев Константин Викторович
258.                       Гридина Софья Андреевна
259.                       Гришина Дарья Геннадиевна
260.                       Грищенко Сергей Михайлович
261.                       Губайдуллина Дина Ахатовна
262.                       Губеева Алина Ильдаровна
263.                       Губин Захар Сергеевич
264.                       Гудкова Анастасия Петровна
265.                       Гудкова Наталья Вячеславовна
266.                       Гужва Ирина Сергеевна
267.                       Гузенков Даниил Дмитриевич
268.                       ГУЗЬ ГРИГОРИЙ КОНСТАНТИНОВИЧ
269.                       Гук Алина Сергеевна
270.                       Гук Наталья Александровна
271.                       Гулина Екатерина Викторовна
272.                       Гуляева Алина Дмитриевна
273.                       Гусаков Максим Дмитриевич
274.                       Гусева Мария
275.                       Гусева Юлия Сергеевна
276.                       Гусейнов Руслан Исмаилович
277.                       Гусейнова Юстина Видадиевна
278.                       Густова Александра Руслановна
279.                       Гусятникова Варвара Алексеевна
280.                       Гуцунаев Максим Антонович
281.                       Гущина Анна Ивановна
282.                       Давыдов Вячеслав Олегович
283.                       Давыдова Таисия Николаевна
284.                       Дакова Алтана Саналовна
285.                       Даллакян Лилия Армановна
286.                       Данилова Евгения Вячеславовна
287.                       Данилова Полина Вадимовна
288.                       Даньщикова Алина Дмитриевна
289.                       Двоенко Егор Евгеньевич
290.                       Девяткин Олег Олегович
291.                       Деденко Дарья Романовна
292.                       Деева Екатерина Игоревна
293.                       Декополец Елизавета Сергеевна
294.                       Демин Дмитрий Эдуардович
295.                       Денис Маргасюк Дмитриевич
296.                       Денисова Валерия Сергеевна
297.                       Денщикова Анастасия Сергеевна
298.                       Дильмухамедова Мадина Аликовна
299.                       Дмитриев Александр Антонович
300.                       Дмитриева Анастасия Дмитриевна
301.                       Дмитриева Екатерина Дмитриевна
302.                       Дмитриева Полина  Александровна
303.                       Докукина Нина Андреевна
304.                       Долгова Юлия Сергеевна
305.                       Долгополова Анна Вадимовна
306.                       Долинин Алексей Сергеевич
307.                       Долинская Марина Александровна
308.                       Донцул Варвара Дмитриевна
309.                       Доронина София Сергеевна
310.                       Дорфман Даниил Эдуардович
311.                       Дохолян Грачя Генрихович
312.                       Дрожжин Кирилл Александрович
313.                       Дроздова Алина Евгеньевна
314.                       Дронова Виктория Александровна
315.                       Дубков Дмитрий Игоревич
316.                       Дубовицкая Мария Сергеевна
317.                       Дудаева Альбина Хамзатовна
318.                       Дулибская Ева Александровна
319.                       Дунаева Виктория Андреевна
320.                       Дурасова Александра Сергеевна
321.                       Духанова Марина Александровна
322.                       Дыкин Артём Сергеевич
323.                       Дьякова Дарья Юрьевна
324.                       Дюбилина Анна Алексеевна
325.                       Дюбин Артём Сергеевич
326.                       Дячок Дарья Николаевна
327.                       Евсеев Богдан Игоревич
328.                       Евтеева Полина Сергеевна
329.                       Егорова Анастасия Витальевна
330.                       Егорова Елизавета  Александровна
331.                       Егорова Любовь  Артуровна
332.                       Егорьева Дарья Николаевна
333.                       Ежов Дмитрий Германович
334.                       Ежова Альбина Михайловна
335.                       Ежова Вероника Андреевна
336.                       Елистратова Ульяна Максимовна
337.                       Елькина Анастасия Вадимовна
338.                       Емельянова Анна Аркадьевна
339.                       Епифанова Татьяна Алексеевна
340.                       Епишина Марина Александровна
341.                       Еремеева Ирина Андреевна
342.                       Ерина Варвара Александровна
343.                       Ермакова Надежда Викторовна
344.                       Ермолаева Софья  Вадимовна
345.                       Ермошина Татьяна Владимировна
346.                       Ерохин Роман Андреевич
347.                       Ерошенкова Олеся Ивановна
348.                       Ефимова Анна Эдгаровна
349.                       Жамалетдинова Диляра Рушановна
350.                       Жарашуев Алихан Артурович
351.                       Жданова Алиса Олеговна
352.                       Жданова Мария Игоревна
353.                       Железовская Яна Александровна
354.                       Желтова Ксения Евгеньевна
355.                       Жеребцова Анна Сергеевна
356.                       Жиделев  Никита  Алексеевич
357.                       Жихарев Глеб Александрович
358.                       Жуков Дмитрий Павлович
359.                       Журов Павел Андреевич
360.                       Завадская Олеся Сергеевна
361.                       Завидов Артём  Евгеньевич
362.                       Заеленков Марк Дмитриевич
363.                       Зайцев Александр Павлович
364.                       Зайцев Кирилл Александрович
365.                       Зайцева Дарья Дмитриевна
366.                       Заказнова Мария  Юрьевна
367.                       Закирова Арина Ривальевна
368.                       Замчий Григорий Сергеевич
369.                       Занин Евгений Андреевич
370.                       Захарова Юлия Сергеевна
371.                       Захарян Гор  Грантович
372.                       Зверева Анастасия Александровна
373.                       Зверкова Анастасия  Евгеньевна
374.                       Звягина Ольга Сергеевна
375.                       Зелевец Максим Денисович
376.                       Зеркалова Екатерина Романовна
377.                       Зиганьшин Алексей Салимжанович
378.                       Зима Данил Александрович
379.                       Зинатуллина Алина  Ринатовна
380.                       Злобин Боря Борисович
381.                       Злотопольская Екатерина Сергеевна
382.                       Золотилина Владислава Олеговна
383.                       Зюзюкин Максим Дмитриевич
384.                       Иванов Антон Юрьевич
385.                       Иванов Василий Михайлович
386.                       Иванов Игорь Павлович
387.                       Иванов Сергей Владимирович
388.                       Иванова Алёна  Игоревна
389.                       Иванова Дарья Константиновна
390.                       Иванова Дарья Сергеевна
391.                       Иванова Елизавета Вячеславовна
392.                       Иванчин Вячеслав Владиславович
393.                       Ивлиева Валерия Анатольевна
394.                       Игнатьев Игорь Владимирович
395.                       Изотов Иван Игоревич
396.                       Ильин Алексей Александрович
397.                       Ильина Анастасия Владимировна
398.                       Ильницкий Данила Викторович
399.                       Ильяшенко Владимир Сергеевич
400.                       Илюхина Анастасия Мерабовна
401.                       Имаева Яна Руслановна
402.                       Исаев Илья Денисович
403.                       Исакова Илана Александровна
404.                       Исмагилова Зарина Рустемовна
405.                       Ищенко Анатолий Антонович
406.                       Иьина Александра Михайловна
407.                       Кабохин Владислав Витальевич
408.                       Каламкарян Евгения Артёмовна
409.                       Калашник Евгения Сергеевна
410.                       Калдарикова Ангира Мергеновна
411.                       Калимуллина Нурсиля Фагимовна
412.                       Калинина Алика Алексеевна
413.                       Калинина Виктория Михайловна
414.                       Калинина Виолетта Сергеевна
415.                       Калкей Ярослава Геннадиевна
416.                       Кальдинов Айс Аркадьевич
417.                       Камнева Ирина Алексеевна
418.                       Камолова Полина Сергеевна
419.                       Камышанова Полина Павловна
420.                       Кандеева Арина Анатольевна
421.                       Канцеров Константин Геннадьевич
422.                       Капичников Тимофей Игоревич
423.                       Капустина Юлия Викторовна
424.                       Карлова Дарья Дмитриевна
425.                       Карномазов Андрей Андреевич
426.                       Кароян Сильва Акоповна
427.                       Карпова Анна Романовна
428.                       Качалина Екатерина Александровна
429.                       Каширина Светлана Андреевна
430.                       Квасков Фёдор Алексеевич
431.                       Квасова Анна Павловна
432.                       Киляков Иван Владимирович
433.                       Кинович Светлана Сергеевна
434.                       Киреев Александр Алексеевич
435.                       Кириллова Анастасия Андреевна
436.                       Кирина Александра Андреевна
437.                       Кирьянова Василиса Романовна
438.                       Киселев Клим Александрович
439.                       Киселева Екатерина Михайловна
440.                       кислая софья сергеевна
441.                       Китаева Полина Дмитриевна
442.                       Клейменова Софья Сергеевна
443.                       Клековкина Дарья Олеговна
444.                       Клементьева Виктория Сергеевна
445.                       Клепинин Александр Васильевич
446.                       Климова Яна Сергеевна
447.                       Клюева Татьяна Николаевна
448.                       Князева Диана Сергеевна
449.                       Коблева Ксения Александровна
450.                       Ковзель Анастасия Денисовна
451.                       Ковпак Глеб Владимирович
452.                       Ковпак Максим Васильевич
453.                       Коджаманян Карина  Гегамовна
454.                       Кожаринова Александра Александровна
455.                       Козлова Екатерина Андреевна
456.                       Козлова Полина Дмитриевна
457.                       Козловская Мария Юрьевна
458.                       Козюлина Анастасия  Андреевна
459.                       Колескина Ирина Александрова
460.                       Колесникова Виталия Александровна
461.                       Колесникова Полина Владимировна
462.                       Колпакова Наталия Сергеевна
463.                       Комаров Артем Олегович
464.                       Комаров Дмитрий Сергеевич
465.                       Комиссаров Никита
466.                       Комиссарова Дарина Сергеевна
467.                       Кондаков Андрей Александрович
468.                       Кондратенко Ангелина Владимировна
469.                       Кондратьева Алина Васильевна
470.                       Конкин Егор Сергеевич
471.                       Конкина Анастасия Тимуровна
472.                       Конова Ксения Александровна
473.                       Конокин Данил Владимирович
474.                       Кононенко Дмитрий Ярославович
475.                       Конононова Анастасия Станиславовна
476.                       Конопацкая Екатерина Дмитриевна
477.                       Константинидис Анастасия Зоя Георгиосовна
478.                       Константинов Андрей Васильевич
479.                       Константинов Тимур Вячеславович
480.                       Конычева Полина Сергеевна
481.                       Коняева Арина Олеговна
482.                       Коняева Вероника  Сергеевна
483.                       Кораблёва Нелли Андреевна
484.                       Кордубайло Михаил Павлович
485.                       Кореньков Илья Олегович
486.                       Корзаков Дмитрий Дмитриевич
487.                       Кормильцев Виктор Николаевич
488.                       Королева Дарья Александровна
489.                       Коротких Анна Артемовна
490.                       Короткова Анастасия Станиславовна
491.                       Корчагин Николай Вячеславович
492.                       Коршунов Никита Михайлович
493.                       Косач Анастасия  Андреевна
494.                       Косачева Екатерина Сергеевна
495.                       Косенко Марина Дмитриевна
496.                       Костин Леонид Андреевич
497.                       Костина Каролина Геннадьевна
498.                       Костромича Татьяна Дмитриевна
499.                       Котков Андрей Павлович
500.                       Кочева Олеся Алексеевна
501.                       Кочергина Анастасия Максимовна
502.                       Кочетов Илья Игоревич
503.                       Кошелев Павел Евгеньевич
504.                       Кошенкова Евгения Александровна
505.                       Кошкина Юлия Викторовна
506.                       Кравцова Анастасия Владимировна
507.                       Кравченко Маргарита Андреевна
508.                       Крапивин Максим Сергеевич
509.                       Краснова Дарья Борисовна
510.                       Кривилёв Кирилл Игоревич
511.                       Кривоносов Андрей Дмитриевич
512.                       Криммель Марк Рафисович
513.                       Крылов Илья Владиславович
514.                       Крысанова Вера Сергеевна
515.                       Кудабаева Гульшат  Вильдановна
516.                       Кудрявцева Дарья Сергеевна
517.                       Кудрявцева Ирина Игоревна
518.                       Кудряшова Полина Геннадьевна
519.                       Кузиков Данил Сергеевич
520.                       Кузнецов Олег Витальевич
521.                       Кузовкова Татьяна Сергеевна
522.                       Кузовлева Аделина Дмитриевна
523.                       Кузьменко Анастасия Михайловна
524.                       Кузьменкова Надежда Александровна
525.                       Кузьмова Арина Дмитриевна
526.                       Куклина Ксения Сергеевна
527.                       Кулагина Анна Владиславовна
528.                       Кулемина Татьяна Николаевна
529.                       Куликова Полина Андреевна
530.                       Кумукова Владислава Анатольевна
531.                       Курасов Федор Сергеевич
532.                       Куратова Анастасия Сергеевна
533.                       Курбанова Дана Ильдаровна
534.                       Курбатов Тимур Анатольевич
535.                       Курочкина Анна Дмитриевна
536.                       Кутлумбетов Динислам Ильгизович
537.                       Кырова Ульяна Андреевна
538.                       Лабутин Максим Сергеевич
539.                       Лаврухина Светлана Евгеньевна
540.                       Лагунцова Анастасия  Алексеевна
541.                       Лайков Михаил Александрович
542.                       Лалетин Михаил Андреевич
543.                       Лапенас Полина Дмитриевна
544.                       Лапшина Анастасия Геннадьевна
545.                       Ларин Нил Павлович
546.                       Ларина Анна Сергеевна
547.                       Ларина Татьяна Алексеевна
548.                       Латушкина Татьяна Алексеевна
549.                       Лебедская-Тамбиева Александра Михайловна
550.                       Левочкина Анастасия Игоревна
551.                       Лёвочкина Дарья Вадимовна
552.                       Левченко Валерий  Валерьевич
553.                       Левшук Илья Владимирович
554.                       Ледовская Виктория Александровна
555.                       Ледовских Валерия Александровна
556.                       Леонидова Екатерина Олеговна
557.                       Леонов Георгий Артемович
558.                       Леонтьева Карина Дмитриевна
559.                       Лесникова Виктория Вячеславовна
560.                       Летенко Михаил Ильич
561.                       Ливинцева Вероника Николаевна
562.                       Ливицкая София Владиславовна
563.                       Линтварёва Варвара Ильинична
564.                       Липина Елизавета Романовна
565.                       Литвин Анна Осиповна
566.                       Литвиненко Анастасия Антоновна
567.                       Литвиненко Евгения Владимировна
568.                       Литвинцева Дарья Александровна
569.                       Литовских Карина Евгеньевна
570.                       Лиханова Христина Владимировна
571.                       Лихая Юлия Сергеевна
572.                       Лобанова Александра  Дмитриевна
573.                       Лобас Ангелина Сергеевна
574.                       Лобыня Полина Антоновна
575.                       Логачева Полина Константиновна
576.                       Лопарев Денис Юрьевич
577.                       Лосоногов Дмитрий Алексеевич
578.                       Лузгин Никита Александрович
579.                       Лузина Полина Александровна
580.                       Лукин Александр Витальевич
581.                       Лукьянова Кристина Эдуардовна
582.                       Лушина Василиса Валерьевна
583.                       Лысенко Александр Дмитриевич
584.                       Лысенкова Милана Сергеевна
585.                       Лященко Дарья Александровна
586.                       Маврычева Софья Николаевна
587.                       Мазавина Валерия Евгеньевна
588.                       Мазеркин Иван Дмитриевич
589.                       Мазурина Нелли Дмитриевна
590.                       Майборода Юлия Владиславовна
591.                       Макаева Елизавета Юрьевна
592.                       Макаров Денис Александрович
593.                       Макашкина Людмила Анатольевна
594.                       Макеева Олеся Алексеевна
595.                       Максимов Артём Александрович
596.                       Максимова Анна  Романовна
597.                       Малахов Олег Алексеевич
598.                       Малых Анна Андреевна
599.                       Малышева Дарья Дмитриевна
600.                       Малышева Юлия Викторовна
601.                       Малютина Дарья Артуровна
602.                       Малярова Алла Юрьевна
603.                       Маматова Агата Олеговна
604.                       Манукова Татьяна Александровна
605.                       Мараховская Яна Юрьевна
606.                       Марейчева Владислава Александровна
607.                       Маринчева Мария Геннадьевна
608.                       Маркина Алина Олеговна
609.                       Маркина Анастасия Алексеевна
610.                       Мартыненко Алина Витальевна
611.                       Мартьянова Полина Александровна
612.                       Маруханян Полина Андраниковна
613.                       МАРЧЕНКО ВЕРА МИХАЙЛОВНА
614.                       Масленников Кирилл Юрьевич
615.                       Маслова Елизавета Андреевна
616.                       Матафонов Михаил  Артемович
617.                       Матвеева Анастасия Вячеславовна
618.                       Матвеева Мария Сергеевна
619.                       Матвеева Юлия Александровна
620.                       Махмутов Фархат Унсарович
621.                       Машнина Элина Олеговна
622.                       Медведев Артем Андреевич
623.                       Медведев Матвей Павлович
624.                       Медокс Анна Ярославовна
625.                       Меленевский Александр Владиирович
626.                       Мелентьева Елизавета Сергеевна
627.                       Мелешко Ольга Евгеньевна
628.                       Мелконян Наталия Арменовна
629.                       Мелконян Соня Погосовна
630.                       Мельникова Екатерина Дмитриевна
631.                       Меркулова Виктория Евгеньевна
632.                       Меркулова Ксения Дмитриевна
633.                       Мецатунова Виктория Павловна
634.                       Мецлер Валерия Эдуардовна
635.                       Мешалкина Софья Сергеевна
636.                       Мещерякова Ксения Николаевна
637.                       Мигович Марина  Михайловна
638.                       Милькевич Алена Алексеевна
639.                       Милюков Никита Михайлович
640.                       Минаева Валерия Игоревна
641.                       Мирзоян Милена Армановна
642.                       Миронов Илья Александрович
643.                       Миронова Екатерина Сергеевна
644.                       Мирончук Даниил  Сергеевич
645.                       Мирошкина Анна Александровна
646.                       Митрофанов Владимир Андреевич
647.                       Митюнина Ульяна Максимовна
648.                       Михайлец Элеонора Александровна
649.                       Михайличенко Данил Сергеевич
650.                       Михайлов Артём  Михайлович
651.                       Михайлов Матвей Вячеславович
652.                       Михайлова Арина Вячеславовна
653.                       Михайлова Екатерина Александровна
654.                       Михалков Пётр  Степанович
655.                       Михеева Татьяна Дмитриевна
656.                       Михина Софья Алексеевна
657.                       Мишуков Даниил Юрьевич
658.                       Мокаева Салима Жамаловна
659.                       Мокряков Александр Дмитриевич
660.                       Морозов Иван Андреевич
661.                       Морозов Никита Олегович
662.                       Морозова Ксения Руслановна
663.                       Мосина Екатерина Евгеньевна
664.                       Мотовилова Полина Николаевна
665.                       Моторина Анна Сергеевна
666.                       Мочалина Анастасия  Алексеевна
667.                       Мочалова Юлия Михайловна
668.                       Мошнинов Арсений Константинович
669.                       Музафарова Камилла Салаватовна
670.                       Мухаметзянов Альмир Радифович
671.                       Мышкина Виктория Александровна
672.                       Нариманидзе Анна Александровна
673.                       Нариманидзе Софья Александровна
674.                       нарыжная яна владимировна
675.                       Насонов Данил Эдуардович
676.                       Наумкина Дарья Александровна
677.                       Наумов Валерий Васильевич
678.                       Наумова Анастасия Евгеньевна
679.                       Неверов Дмитрий Евгеньевич
680.                       Негерова Амира Рустамовна
681.                       Неловкина Елизавета  Евгеньевна
682.                       Неправда Александра Игоревна
683.                       Нестерова Алла Алексеевна
684.                       Нестерова Ольга Алексеевна
685.                       Нестерук Валерия Владимировна
686.                       Нечепорчук Злата Евгеньевна
687.                       Нигматуллина Лилия  Маратовна
688.                       Никеева Ульяна Дмитриевна
689.                       Никитина Анастасия Дмитриевна
690.                       Никитина Анастасия Ильинична
691.                       Никифорова Александра Вадимовна
692.                       Никифорова Вероника Александрова
693.                       Никишин Андрей Вячеславович
694.                       Николаев  Артём  Игоревич
695.                       Николаев Андрей Андреевич
696.                       Николаев Андрей Андриянович
697.                       Николаева Татьяна Евгеньевна
698.                       Никулин Егор Евгеньевич
699.                       Никулина Дарья Александровна
700.                       Никулина Софья Юрьевна
701.                       Новикова Александра Владимировна
702.                       Новикова Анастасия Андреевна
703.                       Новикова Анна Александровна
704.                       Новожилова Дарья Дмитриевна
705.                       Новосельцева Татьяна  Сергеевна
706.                       Нозадзе Георгий Алудович
707.                       Носов Данила Сергеевич
708.                       Нурмашева Татьяна Жанбулатовна
709.                       Нюренберг Наталья Владимировна
710.                       Обозный Богдан Олегович
711.                       Овсюхно Богдан Николаевич
712.                       Овчинникова Екатерина Владимировна
713.                       Огневой Дмитрий  Витальевич
714.                       Огорельцева Анна Викторовна
715.                       Огородникова Полина Алексеевна
716.                       Огурцова Мария Андреевна
717.                       Озерова Дарья Андреевна
718.                       Оленева Татьяна Михайловна
719.                       Олькова Наталья Сергеевна
720.                       Осепян Виктория Робертовна
721.                       Осина Полина Дмитриевна
722.                       Осипов Евгений Вячеславович
723.                       Осипова Ольга Владимировна
724.                       Остапенко Вероника Денисовна
725.                       Остапова Александра Львовна
726.                       Осташвер Елизавета Александровна
727.                       Оськина Анна Алексеевна
728.                       Охотин Даниил Васильевич
729.                       Ощепков Юрий Александрович
730.                       Павлов Михаил Сергеевич
731.                       Павлова Анастасия Михайловна
732.                       Павлова Анна Александровна
733.                       Павлова Диана Александровна
734.                       Павловская Софья Андреевна
735.                       Пальмтаг Егор Александрович
736.                       Пампурина Дарья Александровна
737.                       Панин Илья Сергеевич
738.                       Панкова Анна Сергеевна
739.                       Панкова Екатерина Михайловна
740.                       Панкова Елизавета  Алексеевна
741.                       Панова Мария Денисовна
742.                       Пантелеев Григорий Вадимович
743.                       Парахин Андрей Андреевич
744.                       Пашина Дарья Сергеевна
745.                       Пейсахов Дмитрий Александрович
746.                       Пережогина Анастасия Александровна
747.                       Перепелятник Елизавета Константиновна
748.                       Переседова Анастасия Сергеевна
749.                       Перко Анастасия Михайловна
750.                       Пермякова Варвара Денисовна
751.                       Перскевич Наталья Петровна
752.                       Пескишева Юлия Олеговна
753.                       Пестрикова Татьяна Андреевна
754.                       Петелина Полина Петровна
755.                       Петерс Полина Дмитривена
756.                       Петренко Оксана Сергеевна
757.                       Петрова Дария Дмитриевна
758.                       Петрова Ирина Александровна
759.                       Петровских Валерия  Дмитриевна
760.                       Петрушина Екатерина Андреевна
761.                       Петько Екатерина Сергеевна
762.                       Печатнова Алина Сергеевна
763.                       Пешков Никита Дмитриевич
764.                       Пивоваров Артём Игоревич
765.                       Пигарева Дарья Игоревна
766.                       Пинясова Екатерина Алексеевна
767.                       Пичурина Ирина Александровна
768.                       Пищеров Иван Константинович
769.                       Платонов Игорь Михайлович
770.                       Плахотник Ольга Евгеньевна
771.                       Погорецкий Александр Владимирович
772.                       Погосян Вероника Агвановна
773.                       Погосян Яна Давидовна
774.                       Подашова Вера Артемовна
775.                       Подворная Кристина
776.                       Подолинский Михаил Александрович
777.                       Подольская Ангелина  Андреевна
778.                       Подосенов Тимофей  Олегович
779.                       Поздняков Максим Сергеевич
780.                       Позднякова Яна Игоревна
781.                       Полетаева Полина Федоровна
782.                       Полищук Валерия Валерьевна
783.                       Полковникова Екатерина Руслановна
784.                       Полтева Екатерина Александровна
785.                       Пономарев Евгений Алексеевич
786.                       Пономарева Ольга Ивановна
787.                       Пономаренко Никита Егорович
788.                       Попов Александр Андреевич
789.                       Попов Артем Алексеевич
790.                       Попов Данила Александрович
791.                       Попова Агата Андреевна
792.                       Попова Анастасия Владимировна
793.                       Попова Екатерина  Алексеевна
794.                       Попова Марина Денисовна
795.                       Попова Надежда Романовна
796.                       Попова Наталья Александровна
797.                       Попцов Данила Сергеевич
798.                       Потапова Милана Дмитриевна
799.                       Потёмкин Вячеслав Михайлович
800.                       Потеряйко Александра Андреевна
801.                       Потрекеев Матвей Павлович
802.                       Поясова Алёна Андреевна
803.                       Преображенская Лариса Алексеевна
804.                       Привизенцев Никита Сергеевич
805.                       Прохоров Кирилл Антонович
806.                       Прудников Виктор Владимирович
807.                       Прудникова Наталья Владимировна
808.                       Прусаков Андрей Денисович
809.                       Пустовалова Анна Алексеевна
810.                       Пухова Полина Дмитриевна
811.                       Пучкова Екатерина Владимировна
812.                       Пушкарский Михаил Сергеевич
813.                       Пушкина Анастасия  Сергеевна
814.                       Пущина Мария Александровна
815.                       Пыжова Полина Александровна
816.                       Пылаев Александр  Павлович
817.                       Пылаев Дмитрий Сергеевич
818.                       Пятыжкин Андрей Сергеевич
819.                       Радыгина Дарья Дмитриевна
820.                       Разумов Денис Сергеевич
821.                       Рахматуллина Аделина Айдаровна
822.                       Резанов Владислав Олегович
823.                       Ремизов Михаил Андреевич
824.                       Репник Анастасия Владимировна
825.                       Реунова Анастасия Александровна
826.                       Рожков Иван Николаевич
827.                       Рожков Иван Сергеевич
828.                       Романов Владислав Алексеевич
829.                       Романова Алёна Михайловна
830.                       Рудченко владислав Игоревич
831.                       Рунова Варвара Андреевна
832.                       Рыбалкина Елизавета  Сергеевна
833.                       Рындык Мария Павловна
834.                       Рыхлова Дарья Геннадиевна
835.                       Рычагова Мария Сергеевна
836.                       Рябчик Алексей Петрович
837.                       Рязанова Анастасия Вадимовна
838.                       Саакян Инна Еремеевна
839.                       Сабурова Ангелина Руслановна
840.                       Сабынин Владимир Сергеевич
841.                       Савельева Екатерина Андреевна
842.                       Савенкова Евгения Алексеевна
843.                       Савенкова Елена Геннадьевна
844.                       Савин Данила Александрович
845.                       Савина Екатерина Дмитриевна
846.                       Савина Ксения Ивановна
847.                       Савосина Екатерина Ивановна
848.                       Сагутдинов Тимур Ильназович
849.                       Садыхов Эльдар Ильхамович
850.                       Сакристан Алиса Дмитриевна
851.                       Салахетдинова Адель Рашидовна
852.                       Саликов Андрей Валерьевич
853.                       Сальный Александр Максимович
854.                       Самойлов Никита Сергеевич
855.                       Самохвалов Тимофей Михайлович
856.                       Сандыкова Ирина Сергеевна
857.                       Санников Александр Дмитриевич
858.                       Санникова Наталья Дмитриевна
859.                       Сапелкина Тамара Константиновна
860.                       Саргсян Арам Рудикович
861.                       Саркисов Георгий Львович
862.                       Сафронов Данила Николаевич
863.                       Сахаров Георгий Александрович
864.                       Сахарова Дарья Игоревна
865.                       Сбитнева Ксения Александровна
866.                       Святкин Александр Игоревич
867.                       Сдобников Никита Юрьевич
868.                       Севани Эрик Арменович
869.                       Северьянова Полина Владимировна
870.                       Секерина Яна Алексеевна
871.                       Селеткова Елизавета Андреевна
872.                       Семенникова Екатерина Юрьевна
873.                       Семёнов Артур Шамилевич
874.                       Семёнов Тимофей Всеволодович
875.                       Семенова Вероника Владимировна
876.                       Семенова Екатерина Игоревна
877.                       Семенчихина Вероника Владимировна
878.                       Семцива Станислава Игоревна
879.                       Сенаторов Глеб Дмитриевич
880.                       Серажим Станислав Романович
881.                       Сергеев Даниил Вячеславович
882.                       Сергеев Максим Олегович
883.                       Сергеев Тимофей Сергеевич
884.                       Сергеева Анастасия Игоревна
885.                       Сергеева Анна Александровна
886.                       Сергеева Елизавета Юрьевна
887.                       Сергеева Кристина Сергеевна
888.                       Сердюк Валерия Борисовна
889.                       Сердюк Дмитрий Владимирович
890.                       Серебреникова Екатерина Васильевна
891.                       Серегин Михаил Сергеевич
892.                       Серикова Светлана Сергеевна
893.                       Серова Анастасия Алексеевна
894.                       Серова Дарья Михайловна
895.                       Сидоров Артем Сергеевич
896.                       сидорова людмила анатольевна
897.                       Силаева Мария Алексеевна
898.                       Силина Олеся Игоревна
899.                       Сим Антон Валериевич
900.                       Симанов Егор Евгеньевич
901.                       Симонова Мария Андреевна
902.                       Симонова Светлана Александровна
903.                       Синельщиков Иван Максимович
904.                       Синельщикова Анастасия Александровна
905.                       Синенькая Анастасия Николаевна
906.                       Сиротина Мария Александровна
907.                       Сироткин Григорий Алексеевич
908.                       Скиба Анастасия Отчество
909.                       Скорина Иван Андрееич
910.                       Скорнякова Милена Алексеевна
911.                       Скорочкина Аделина Павловна
912.                       Скультеты Ярослав Филип —
913.                       Сладкова Екатерина  Максимовна
914.                       Слаповский Егор Владимирович
915.                       Слепов Сергей Владимирович
916.                       Слепцова Виктория Александровна
917.                       Слепцова Наталья Леонидовна
918.                       Слободянюк Алексей Антонович
919.                       Сметанкин Максим Викторович
920.                       Смирнов Александр Михайлович
921.                       Смирнов Дмитрий Владимирович
922.                       Смирнов Михаил Михайлович
923.                       Смирнова Анастасия Алексеевна
924.                       Смирнова Анастасия Дмитриевна
925.                       Смирнова Лариса Андреевна
926.                       Смирнова Светлана Евгеньевна
927.                       Смоленкова Екатерина Александровна
928.                       Смоленская Елизавета  Владимировна
929.                       Смыкова Юлиана Владиславовна
930.                       Соболева Анастасия Ильинична
931.                       Согина Анастасия  Олеговна
932.                       Сокол Анна Сергеевна
933.                       Соколов Владислав Игоревич
934.                       Соколов Илья Андреевич
935.                       Соколова Алиса Максимовна
936.                       Соколова Анна Игоревна
937.                       Соколова Екатерина Олеговна
938.                       Соколова Ирина Владиславовна
939.                       Соколова Марина Александровна
940.                       Соколова Мария Евгеньевна
941.                       Солдатова Анастасия Сергеевна
942.                       Солдатова Виктория  Константиновна
943.                       Соловьев Илья Сергеевич
944.                       Соловьева Анастасия Андреевна
945.                       Соловьева Виктория Кирилловна
946.                       Соловьева Эльвира Дмитриевна
947.                       Соломко Илья Игоревич
948.                       Солтер Даниил Дмитриевич
949.                       Сопова Марагарита Дмитриевна
950.                       Сорвина Арина Владимировна
951.                       Сорокин Дмитрий Вячеславович
952.                       Сорокин Сергей Игоревич
953.                       Сорокина Виктория Викторовна
954.                       Сорокина Ксения Алексеевна
955.                       Соселия Леван Бесарионович
956.                       Софронова Анна Степановна
957.                       Софьина Маргарита Дмитриевна
958.                       Спинко Влада Вячеславовна
959.                       Спирина Анна Андреевна
960.                       Старенькая Анастасия Васильевна
961.                       Старовойтова Дарья Дмитриевна
962.                       Стародубова Алина Алексеевна
963.                       Стаханова Анастасия Андреевна
964.                       Стебнев Арсений Евгеньевич
965.                       Стебнева Алина Евгеньевна
966.                       Стельмашенко Роман Олегович
967.                       Степанова Вероника Сергеевна
968.                       Степанянц Максим Гургенович
969.                       Стольников Кирилл Дмитриевич
970.                       Стрелкина Анастасия  Сергеевна
971.                       Стрельченко Тихон Сергеевич
972.                       Строганова Екатерина Максимовна
973.                       Суворова Мария Александровна
974.                       Сулькова Екатерина Дмитриевна
975.                       Сумина София Александровна
976.                       Супругова Дарья Андреевна
977.                       Супруненко Анастасия  Сергеевна
978.                       Суровень Кристина Андреевна
979.                       Сусолкина Олесия Алексеевна
980.                       Сучилин Фёдор Романович
981.                       Сушков Алексей Андреевич
982.                       Сыман Мария  Сергеевна
983.                       Сыромятников Максим Анатольевич
984.                       Сысоев Иван Сергеевич
985.                       Сычёва Анастасия Александровна
986.                       Табатчикова Валерия  Константиновна
987.                       Таирова Виктория  Руслановна
988.                       Тамарова Анжелика Игоревна
989.                       Тарасова Елизавета Игоревна
990.                       Татарников Павел Сергеевич
991.                       Тахманова Камилла Илнуровна
992.                       Темирова Фарида Муратовна
993.                       Терашкевич Полина Владимировна
994.                       Терехов Антон Сергеевич
995.                       Терехова Виктория Вячеславовна
996.                       Терехова Екатерина  Дмитриевна
997.                       Тимакова Виктория Вадимовна
998.                       Тимергалеева Алина Ильмировна
999.                       Тимофеева Алина Алексеевна
1000.                   Титов Артём Тимурович
1001.                   Титова Алёна Сергеевна
1002.                   Тихонов Дмитрий Сергеевич
1003.                   Тихонова Стефани Гонсалес
1004.                   Тишкина Елизавета Антоновна
1005.                   Токарева Зоя Дмитриевна
1006.                   Токунова Полина Витальевна
1007.                   Толчкова Анастасия Александровна
1008.                   Томеев Никита Александрович
1009.                   Томилина Софья Андреевна
1010.                   Топорова Екатерина Алексеевна
1011.                   Топтунов Валентин  Алексеевич
1012.                   Тортакова Ангелина Анатольевна
1013.                   Трефилова Анастасия Валерьевна
1014.                   Трибушной Андрей Владимирович
1015.                   Трифонова Ирина Андреевна
1016.                   Трошина Мария Сергеевна
1017.                   Трубкина Полина Ильинична
1018.                   Трусков Владимир Константинович
1019.                   Труханова Елизавета Игоревна
1020.                   Трушина Елизавета Александровна
1021.                   Тулумарь Максим Андреевич
1022.                   Туник Екатерина Николаевна
1023.                   Тюленева Ирина Александровна
1024.                   Тюркина Вероника Алексеевна
1025.                   Тятенко Артём Константинович
1026.                   Тяхти Валерия Егоровна
1027.                   Удалов Артём Алексеевич
1028.                   Ульбашева Алина Муратовна
1029.                   Ульянов Владимир Иванович
1030.                   Ульянов Дмитрий Константинович
1031.                   Унежева Самира Радионовна
1032.                   Уразбахтин Радмир Расихович
1033.                   Урусова Елизавета Олеговна
1034.                   Усенкова Елизавета Анатольевна
1035.                   Устимова Вероника Павловна
1036.                   Утенкова Диана Юрьевна
1037.                   Уханова Дарья  Максимовна
1038.                   Ушакова Елизавета  Сергеевна
1039.                   Ушатова Софья Владимировна
1040.                   Ушков Денис Игоревич
1041.                   Федорова Дарья Андреевна
1042.                   Федорова Екатерина Баратовна
1043.                   Федорова Екатерина Михайловна
1044.                   Федорчук Матвей Кириллович
1045.                   Федотова Екатерина Александровна
1046.                   Федякова Полина Андреевна
1047.                   Филатов Георгий Евгеньевич
1048.                   Филатов Станислав Борисович
1049.                   Филатова Анна Михайловна
1050.                   Филатова Юлия Александровна
1051.                   филимонова арина станиславовна
1052.                   Филин Владислав Андреевич
1053.                   Филин Максим Дмитриевич
1054.                   Филина Полина  Дмитриевна
1055.                   Филичева Ульяна Петровна
1056.                   Фирсанова Полина Павловна
1057.                   Фирсова Анна Игоревна
1058.                   Фисенко Анастасия Петровна
1059.                   Флерко Мария Викторовна
1060.                   Фомин Даниил Алексеевич
1061.                   Фомина Дарья Александровна
1062.                   Фоминых Святослав Артемович
1063.                   Фомичева Анастасия Александровна
1064.                   Фомичева Елизавета Владимировна
1065.                   Фошина Мария Алексеевна
1066.                   Фрадкин Фёдор Евгеньевич
1067.                   Фролова Вероника Константиновна
1068.                   Хабарова Софья Сергеевна
1069.                   Хайруллин Марат Рафаэлевич
1070.                   Халилюлина Инара Надеровна
1071.                   Хамуков Алим Асланович
1072.                   Хамуков Салим Асланович
1073.                   Хамула Даниил Александрович
1074.                   Хан Амир Ассад
1075.                   Хандкарова Арина Сергеевна
1076.                   Хасанов Дени Александрович
1077.                   Хватова Дарья Романовна
1078.                   Хенсон Любовь Леонидовна
1079.                   Химченко Анастасия Павловна
1080.                   Хитриченко Артем Ярославович
1081.                   Хлобустова Светлана Максимовна
1082.                   Хоанг Елизавета  Тханьевна
1083.                   Ходанович Алина  Александровна
1084.                   Холощак Анастасия Сергеевна
1085.                   Хомяков Алексей Николаевич
1086.                   Хопёрская Татьяна Юрьевна
1087.                   Хоссаин Анита Анисовна
1088.                   Хрыкина Анастасия Романовна
1089.                   Хугаев Илья Олегович
1090.                   Цветкова Карина Максимовна
1091.                   Цыбровский Евгений Павлович
1092.                   Цыбусова Кристина Егоровна
1093.                   Цыганов Дмитрий Игоревич
1094.                   Чазова Диана Евгеньевна
1095.                   Чайко Андрей Владимирович
1096.                   Чаркова Карина Олеговна
1097.                   Чатурова Дина Ивановна
1098.                   Чачина Дарья Олеговна
1099.                   Чебаненко Александра Станиславовна
1100.                   Чеботарев Даниил Сергеевич
1101.                   Чекмарева Алиса Романовна
1102.                   Ченина Ангелина  Константиновна
1103.                   Чепкасова Полина Евгеньевна
1104.                   Чепракова Ксения Андреевна
1105.                   Черемикина Полина  Игоревна
1106.                   Чернов Вадим Андреевич
1107.                   Чернова София Александровна
1108.                   Чернышова Ксения Андреевна
1109.                   Чесалкин Илья Михайлович
1110.                   Чеснокова Ирина Сергеевна
1111.                   Чехунова Маргарита Сергеевна
1112.                   Чечкина Полина Олеговна
1113.                   Чечнев Никита Павлович
1114.                   Чибрикова Екатерина  Андреевна
1115.                   Чигир Елена  Викторовна
1116.                   Чижова Алина Вячеславовна
1117.                   Чикунова Светлана  Сергеевна
1118.                   Чиркова Арина Сергеевна
1119.                   Чиркова Любовь Анатольевна
1120.                   Чубарков Илья Евгеньевич
1121.                   Чугаева Валерия Станиславовна
1122.                   Чуйкова Анна Сергеевна
1123.                   Чупина Диана Андреевна
1124.                   Шабаева Елена Владимировна
1125.                   Шабалина Анна
1126.                   Шайхутдинов Фаиз Феритович
1127.                   Шаламай Милена Александровна
1128.                   Шапошников Егор Дмитриевич
1129.                   Шарапова Рамиля Маратовна
1130.                   Шарифов Эльмир Беглярович
1131.                   Шаршакова Анна Александровна
1132.                   Шашкова Яна Александровна
1133.                   Шведова Анастасия Михайловна
1134.                   Шегай Юлия Михайловна
1135.                   Шерепа Алексей Андреевич
1136.                   Шестова Софья Станиславовна
1137.                   Шигапова Диана Рашидовна
1138.                   Шилов Иван Сергеевич
1139.                   Шин Александра Адиковна
1140.                   Шин Вероника Владимировна
1141.                   Шипицына Ангелина Евгеньевна
1142.                   Широкова Алёна Анатольевна
1143.                   Шляпникова Наталья Андреевна
1144.                   Шмакова Анастасия Ивановна
1145.                   Шмелева Анастасия  Андреевна
1146.                   Шмыкова Варвара Александровна
1147.                   Шомахов Каплан Русланович
1148.                   Шорсткая Лариса Максимовна
1149.                   Шталенкова Анастасия Филипповна
1150.                   Штина Софья Дмитриевна
1151.                   Шубин Андрей Андреевич
1152.                   Шувалова Елизавета Павловна
1153.                   Шумилин Андрей Викторович
1154.                   Шур Евгений Александрович
1155.                   Шушарина Виталина Сергеевна
1156.                   Шушарина Маргарита  Александровна
1157.                   Щанкин Максим Константинович
1158.                   Щеголева Мария Михайловна
1159.                   Щекалева Валерия Игоревна
1160.                   Щепкина Софья Борисовна
1161.                   Экономова Мария Александровна
1162.                   Экрот Виктория Сергеевна
1163.                   Эльканов Руслан Дин-Исламович
1164.                   Энеева Саида Шамилевна
1165.                   Эспиноса Худтлер Антонио Хуанович
1166.                   Юрина Анна Олеговна
1167.                   Юсова Мария Максимовна
1168.                   Юсупова Дана Ваидовна
1169.                   Ягельницкая Софья Александровна
1170.                   Яикина Алина Сергеевна
1171.                   Якименко Егор Максимович
1172.                   Якимов Егор Дмитриевич
1173.                   Яковенко Дарья Алексеевна
1174.                   Яковинич Владислав Сергеевич
1175.                   Яковлева Марина Николаевна
1176.                   Яковлева Софья Владимировна
1177.                   Якупов Муса Маратович
1178.                   Якушева Юлия Олеговна
1179.                   Ялугина Дарья Александровна
1180.                   яна захарова алексеевна
1181.                   Янкин Кирилл  Евгеньевич
1182.                   Яновский Александр Александрович
1183.                   Яппарова Камилла Маратовна
1184.                   Ярыгин Владимир Александрович
1185.                   Ясаков Ярослав Олегович
1186.                   Яскина Виктория Игоревна
1187.                   Яськевич Анастасия Витальевна

Выпускные квалификационные работы — Страница 4 — Образовательная программа «Математика» — Национальный исследовательский университет «Высшая школа экономики»

Выпускные квалификационные работы (ВКР) в НИУ ВШЭ выполняют все студенты в соответствии с университетским Положением и Правилами, определенными каждой образовательной программой.

Аннотации всех ВКР в обязательном порядке публикуются в свободном доступе на корпоративном портале НИУ ВШЭ.

Полный текст ВКР размещается в свободном доступе на портале НИУ ВШЭ только при наличии согласия студента – автора (правообладателя) работы либо, в случае выполнения работы коллективом студентов, при наличии согласия всех соавторов (правообладателей) работы. ВКР после размещения на портале НИУ ВШЭ приобретает статус электронной публикации.

ВКР являются объектами авторских прав, на их использование распространяются ограничения, предусмотренные законодательством Российской Федерации об интеллектуальной собственности.

В случае использования ВКР, в том числе путем цитирования, указание имени автора и источника заимствования обязательно.

Реестр дипломов НИУ ВШЭ

2020

Шуваева Елизавета Михайловна

2020

Иванова Софья Сергеевна

 

Парфенов Денис Викторович  

2020

Кашкин Антон Петрович

 

2020

Абашева Анна Эдуардовна

2020

Иванников Олег Алексеевич

 

2020

Пискунов Алексей Олегович

2020

Тутубалина Анна Алексеевна

2020

Харрамов Мердан Ильясович

Райгородский Андрей Михайлович  

2020

Коваленко Кирилл Дмитриевич

 

2020

Акилбаева Екатерина Олеговна

 

2020

Исрафилова Айнур Талыб кызы

2020

Леонтьева Александра Павловна

2020

Прохорова Майя Александровна

Хорошкин Антон Сергеевич  

2020

Иванов Вячеслав Дмитриевич

2020

Бабина Наталия Анатольевна

2020

Новиков Иван Викторович

2020

Лысова Елизавета Сергеевна

2020

Рыжков Кирилл Андреевич

 

2020

Колодяжный Владимир Георгиевич

 

Хорошкин Антон Сергеевич  

2020

Кулик Анна Дмитриевна

2020

Никитин Григорий Степанович

 

2020

Емельченков Антон Сергеевич

 

2020

Кириллов Александр Витальевич

Райгородский Андрей Михайлович  

2020

Каламбет Анатолий Юрьевич

2020

Зыбин Михаил Александрович

2020

Губанов Сергей Алексеевич

2020

Сафронова Раиса Григорьевна

 

2020

Казакова Лада Сергеевна

 

2020

Щепинова Алиса Вадимовна

 

2020

Бобков Константин Максимович

Список поступающих, рекомендованных к зачислению

55сд9

Макарова Олеся Сергеевна

82сд9

Матвеева Анастасия Андреевна

149сд9

Васильева Анастасия Алексеевна

216сд9

Хачатрян Лиана Ашотовна

218сд9

Федотова Юлия Геннадьевна

232сд9

Терентьева Екатерина Сергеевна

256сд9

Соколов Никита Александрович

336сд9

Гусева Ксения Евгеньевна

372сд9

Петрова Арина Владимировна

386сд9

Хафизова Айсылу Илмировна

393сд9

Мочалова Анастасия Андреевна

107сд9

Степанова Екатерина Александровна

166сд9

Фомина Юлиана Игоревна

251сд9

Кудряшов Роман Леонидович

260сд9

Егорова Анастасия Игоревна

272сд9

Степанова Виктория Веняминовна

278сд9

Федорова Светлана Владимировна

193сд9

Валиева Яна Сулеймановна

365сд9

Яковлева Виктория Николаевна

396сд9

Павлов Савва Алексеевич

479сд9

Брюханова Юлия Сергеевна

337сд9

Матюшкина Марина Владимировна

4сд9

Бронюкова Инесса Владимировна

81сд9

Вахромеева Валерия Геннадьевна

98сд9

Исаакова Карина Дмитриевна

130сд9

Иванова Мария Олеговна

156сд9

Шалаева Анастасия Сергеевна

160сд9

Выросова Кристина Дмитриевна

178сд9

Гордеева Вера Сергеевна

243сд9

Бычкова Карина Андреевна

279сд9

Яландаева Дарья Дмитриевна

287сд9

Яковлева Ирина Геннадьевна

305сд9

Абдулкина Виктория Ивановна

399сд9

Красильникова Екатерина Сергеевна

431сд9

Суркова Дарья Михайловна

35сд9

Китаев Захар Яковлевич

58сд9

Хрипунова Софья Анатольевна

79сд9

Николаева Татьяна Алексеевна

132сд9

Цветкова Виктория Александровна

150сд9

Алексеева Анна Анатольевна

172сд9

Суркина Мария Алексеевна

273сд9

Бибукова Карина Вячеславовна

331сд9

Кармишина Арина Евгеньевна

348сд9

Пикусова Анастасия Сергеевна

369сд9

Илюткина Дарья Александровна

408сд9

Данилова Екатерина Владимировна

392сд9

Глухова Юлия Антоновна

30сд9

Ярадаев Владимир Юрьевич

32сд9

Кудрявцева Александра Александровна

71сд9

Константинова Валерия Юрьевна

92сд9

Бойкова Виктория Алексеевна

93сд9

Смолина Екатерина Михайловна

108сд9

Клупанова Яна Андреевна

115сд9

Леонтьева Арина Александровна

129сд9

Александрова Ангелина Сергеевна

136сд9

Данилова Эвелина Владимировна

147сд9

Рудина Анна Константиновна

179сд9

Мамуткин Максим Сергеевич

187сд9

Сибякова Влада Владимировна

478сд9

Велькина Екатерина Андреевна

8сд9

Матвеева Дарья Александровна

22сд9

Заплаткина Ксения Сергеевна

41сд9

Архипова Анастасия Вячеславовна

63сд9

Егорова Анна Сергеевна

121сд9

Бахарева Александра Николаевна

134сд9

Степанова Дарья Владимировна

153сд9

Имадеева Айгель Гилачетдиновна

163сд9

Таланова Елизавета Александровна

182сд9

Кормакова Ксения Александровна

183сд9

Осипова Диана Эдуардовна

199сд9

Никифорова Анна Владиславовна

319сд9

Захарова Евгения Сергеевна

335сд9

Васильева Екатерина Юрьевна

404сд9

Валежникова Екатерина Анатольевна

425сд9

Мешкова Оксана Алексеевна

442сд9

Львова Екатерина Александровна

44сд9

Ильдеркина Надежда Александровна

69сд9

Ильина Наталья Александровна

72сд9

Киргизова Ксения Сергеевна

90сд9

Евдокимова Александра Николаевна

116сд9

Можаева Анастасия Львовна

120сд9

Лунькова Дарья Андреевна

167сд9

Афанасьева Дарья Евгеньевна

202сд9

Анисимова Ангелина Александровна

206сд9

Нестеров Владимир Сергеевич

217сд9

Коршунова Мирослава Васильевна

228сд9

Комина Дана Романовна

246сд9

Федякина Юлия Сергеевна

249сд9

Данилова Анастасия Витальевна

250сд9

Тимофеева Кристина Александровна

263сд9

Гаврилова Екатерина Николаевна

297сд9

Васюкова Надежда Алексеевна

410сд9

Ягункина Татьяна Николаевна

411сд9

Трифонова Божена Валерьевна

475сд9

Артемьева Анастасия Валерьевна

21сд9

Бочкарева Мария Ивановна

3сд9

Краснов Антон Павлович

28сд9

Дубова Полина Константиновна

66сд9

Железнова Софья Андреевна

84сд9

Серебров Роман Александрович

87сд9

Данилова Дарья Александровна

94сд9

Мартьянова Екатерина Александровна

105сд9

Целеева Валерия Евгеньевна

114сд9

Илларионова Екатерина Петровна

118сд9

Николаева Татьяна Денисовна

122сд9

Глазунова Светлана Николаевна

137сд9

Большов Кирилл Александрович

212сд9

Алексеева Анастасия Андреевна

219сд9

Михайлов Ярослав Николаевич

226сд9

Васильева Дарья Андреевна

229сд9

Смирнов Александр Евгеньевич

239сд9

Майрукова Анна Васильевна

240сд9

Иванова Дарья Олеговна

296сд9

Капралова Анастасия Николаевна

318сд9

Масленников Данила Владимирович

354сд9

Митрофанова Виктория Владимировна

358сд9

Кириллова Валерия Борисовна

405сд9

Михайлова Наталия Сергеевна

447сд9

Краснова Далила Александровна

363сд9

Петрова Дарья Владимировна

387сд9

Егорова Анастасия Алексеевна

326сд9

Ефимова Анастасия Дмитриевна

27сд9

Ильина Екатерина Альбертовна

245сд9

Богаткин Никита Вадимович

213сд9

Костина Кристина Владиславовна

списки.indd

%PDF-1.3 % 1 0 obj >]/Pages 3 0 R/Type/Catalog/ViewerPreferences>>> endobj 2 0 obj >stream 2018-05-23T10:07:32+06:002018-05-23T10:07:49+06:002018-05-23T10:07:49+06:00Adobe InDesign CC 13.0 (Windows)uuid:868f1f1a-7aa8-4dc0-930d-bd8ed4afa0e5xmp.did:e8ce792f-109c-264b-8650-174121e8a0cfxmp.id:bd55ee09-b969-4f4f-9779-a120197d72dcproof:pdf1xmp.iid:650d7f09-8a07-5949-9d99-adfcbaa81b59xmp.did:92fccfc8-9bc6-d34c-a3a1-52550ab6470cxmp.did:e8ce792f-109c-264b-8650-174121e8a0cfdefault

  • convertedfrom application/x-indesign to application/pdfAdobe InDesign CC 13.0 (Windows)/2018-05-23T10:07:32+06:00
  • application/pdf
  • списки.indd
  • Adobe PDF Library 15.0FalsePDF/X-1:2001PDF/X-1:2001PDF/X-1a:2001 endstream endobj 3 0 obj > endobj 6 0 obj > endobj 7 0 obj > endobj 13 0 obj > endobj 14 0 obj > endobj 15 0 obj > endobj 16 0 obj > endobj 17 0 obj > endobj 18 0 obj > endobj 44 0 obj > endobj 45 0 obj > endobj 46 0 obj > endobj 47 0 obj > endobj 48 0 obj > endobj 49 0 obj > endobj 50 0 obj > endobj 51 0 obj > endobj 52 0 obj > endobj 93 0 obj >/Font>/ProcSet[/PDF/Text]/XObject>>>/TrimBox[0.dsݮD4CN/85ƳhN=b;OqџJ]Qx5]8D5k#o2to#~=pX|7vIa,eL:5

    =byAMT !$N.?n8 r1./͘df:]ݯE.ֹI~*\|[email protected]ӡxdL!܍|»4q%6Ȗ[email protected]\pXR՜)4wBajj2n7″KWh3ҞUnҦ_w͖ K{_иa{BgF G04hwn[2A_E

    Сбербанк/ RUNET-ID

    Sergeeva Ekaterina

    Менеджер по маркетингу и коммуникациям

    Васин Валентин

    Исполнительный директор управления интегрированных коммуникаций

    Гельван Павел

    Руководитель направления. Департамент Корпоративной Архитектуры.

    Голенкова Юлия

    Руководитель направления Отдел по работе с предпринимательскими объединениями и мониторингу условий развития малого бизнеса Упра

    Городецкий Тимур

    руководитель по развитию e- commerce по Территориальным банкам Сбербанка России

    Григорьев Евгений

    Менеджер по работе с ключевыми партнерами Управления торгового эквайринга Северо-Западного банка Сбербанка России ПАО

    Лебедь Сергей

    вице-президент-директор Департамента кибербезопасности

    Маторина Татьяна

    Руководитель направления планирования рекламы в СМИ для ДЗО и ДРЦБ 

    Непша Василий Васильевич

    Исполнительный директор — начальник отдела, Департамент организации розничного обслуживания и продаж, Отдел по работе с состоятельными клиентами

    Павлова Яна

    Директор Департамента развития отношений с клиентами

    Смирнов Дмитрий

    Эксперт по персонализации клиентских решений департамента развития отношений с клиентами

    Соболева Алена

    Руководитель маркетинга сегментов «Молодежь», «Дети», «Родители», «Мигранты»,

    Трошин Роман Андреевич

    Начальник Отдела по развитию нефинансового биллинга в сферах ЖКХ и смежных сферах, Дирекция по управлению проектами «УЭК» и «ЖКХ»

    2013.05.18 világgyőztes eredménylista — wds2013.hu

  • Стр. 2 и 3: ANGOL VÉREB CHIEN DE SAINT HUBERT
  • Стр. Стр. 8 и 9: ERDÉLYI KOPÓ ÉRETT-VETERAN SZUKA
  • Стр. 10 и 11: BRETAGNE-I CSERSZÍNŰ BASSET BASSE
  • Стр. 12 и 13: PETIT BASSET GRIFFON VENDÉEN NYÍL
  • Стр.
  • Стр. 16 и 17: BEAGLE NYÍLT-OPEN-OFFENE KAN-DOG-R
  • Стр. 18 и 19: BEAGLE ÉRETT-VETERAN SZUKA-BITCH-H
  • Стр. 20 и 21: DALMATA DALMATINSKI PAS
  • PAS KÖLYÖK 22 и 23: RODÉZIAI RIDGEBACK RHODEZIAN RIDGE
  • Стр. 24 и 25: NÉMET VIZSLA RÖVIDSZŐRŰ DEUTSCH
  • Стр. 26 и 27: NÉMET VIZSLA RÖVIDSZŐRŰ DEUTSCH
  • Page 28 RÖVIDSZŐRŰ WEIMAR
  • 9000 2 Стр. 32 и 33: Grand Ch Happylea Kings Silver — Su
  • Стр. 34 и 35: AUVERGNE-I VIZSLA BRAQUE D`AUVERGNE
  • Стр. 36 и 37: OLASZ VIZSLA BRACCO ITALIANO DRYŐZT
  • Стр. DRÓTSZ
  • Стр. 40 и 41: MAGYAR VIZSLA DRÓTSZŐRŰ DRÓTSZ
  • Стр. 42 и 43: MAGYAR VIZSLA RÖVIDSZŐRŰ RÖVIDS
  • Стр. 44 и 45: SZLOVÁK DRÓTSZŐR RÖVIDS
  • Стр. и 49: STABYHOUN NYÍLT-OPEN-OFFENE SZUKA-
  • Стр. 50 и 51: SPINONE ITALIANO NYÍLT-OPEN-OFFENE
  • Стр. 52 и 53:

    ANGOL POINTER POINTER NYÍLT-OPEN-O

  • Стр. 54 и 55 ANGOL SZETTER АНГЛИЙСКИЙ НАБОР NÖVEN

  • Стр. 56 и 57:

    GORDON SZETTER GORDON SETTER ÉRETT

  • Стр. 58 и 59:

    VÖRÖS ÍR SZETTER IRISH RED SETTE

  • Стр.
  • Стр. 62 и 63:

    FRANCIA BULLDOG BOULDOGE FRANCAIS N

  • Стр. 64 и 65:

    MOPSZ PUG KÖLYÖK-PUPPY-JÜNGST KA

  • Стр. 66 и 67:

    MOPSZ PUG NÖVENDIATE

  • Стр. 68 и 69:

    BOSTON TERRIER KÖLYÖK-PUPPY-JÜNG

  • Стр. 70 и 71:

    MÁLTAI SELYEMKUTYA MALTASE NYÍLT-

  • Page 72 и 73:

    BICHON HAVANAIS KÖLYÖK-PUPPY54

  • JNÖK-PUPPY54 JNÖK-PUPPY54

    BICHON HAVANAIS NYÍLT-OPEN-OFFENE

  • Стр. 76 и 77:

    BICHON A POIL FRIZE FIATAL-JUNIOR-J

  • Стр. 78 и 79:

    BOLOGNESE FIATAL-JUNIOR-JUGEND 800003

    9 SZUK

    COTON DE TULÉAR COTON DE TULEAR É

  • Стр. 82 и 83:

    KIS OROSZLÁNKUTYA PETIT CHIEN LION

  • Стр. 9 0054
  • Стр. 88 и 89:

    KÖZÉP USZKÁR FEKETE MEDIUM CANIC

  • Стр. 90 и 91:

    KÖZÉP USZKÁR EZÜST MEDIUM CANIC

  • Стр.

    TÖRPE USZKÁR FEKETE MINIATURE CAN

  • Стр. 96 и 97:

    TÖRPE USZKÁR APRICOT MINIATURE CA

  • Стр. 98 и 99:

    TOY USZKÁR FEKETE TOY TOY CANICHE BLAC

  • Стр.

  • Страница 102 и 103:

    BELGA GRIFFON GRIFFON BELGE GYŐZTE

  • Стр. 104 и 105:

    BRÜSSZELI GRIFFON GRIFFON BRUXELLO

  • Page 106 и 107:

    OROSZ 900 RZ000 S

  • TERRIER 9:

    OROSZ TERRIER

  • и 9000 S

    OROSZ TOY TERRIER HOSSZÚ SZŐRŰ R

  • Стр. 110 и 111:

    OROSZ TOY TERRIER RÖVID SZŐRÚ RU

  • Стр. 112 и 113:

    KÍNAI MEZTELEN KUTYA CH INESE CREST

  • Стр. 114 и 115:

    LHASA APSO GYŐZTES-CHAMPION KAN-DO

  • Стр. 116 и 117:

    SHIH TZU SHIH — TZU FIATAL-JUNIOR-J

  • SHI TI 118 и 119: 9018H — TZU GYŐZTES-CHAMPI

  • Стр. 120 и 121:

    TIBETI SPÁNIEL TIBETAN SPANIEL GY

  • Стр. 122 и 123:

    ТИБЕТСКИЙ ТЕРЬЕР ТИБЕТСКИЙ ТЕРЬЕР NYÍ

  • 97 Стр. и 127:

    CHIHUAHUA HOSZÚSZŐR CHIHUAHUENO

  • Стр. 128 и 129:

    CAVALIER KING CHARLES SPÁNIEL CAVA

  • Стр. 130 и 131:

    KING CHARLES SPÁNIES KING

  • Страница 134 и 135:

    JAPÁN CSIN CHIN NYÍLT-OPEN-OFFENE

  • Страница 136 и 137:

    PAPILLON EPAGNEUL NAIN CONTINENTAL

  • Страница 138: 9 0225 BRETON SPÁNIEL EPAGNEUL BRETON GY

  • Члены Inastros — Inastros

    Абдраимова Ирина

    Афанасьева Зинаида

    Афонина Ольга Александровна

    Агеева Анита

    Агирбова Нелли 2017

    Аксаков Олег

    Александрова Татьяна

    Алексеева Елена

    Алексеева Виктория

    Алимпиева Тамара

    Альшевская Елена

    Ананева Вера

    Анастасьева Татьяна

    Андреева Людмила

    Андриянова Вера

    Антоненко Елена

    Антонова Ирина 2020

    Арбузова Галина

    Архангельская Алла

    Артемьева Ксения

    Астафьева Татьяна

    Атара Линда

    Баева Анна

    Баймакова Марина

    Bakingerm Elena 2018

    Балаханова Лилия 2017

    Banke (Isajeva) Ilana 2020

    Baraboi Rodica

    Бараховская Ольга 2018

    Барашкина Екатерина 2019

    Батова Рена 2020

    Батт Галина

    Базюра Татьяна 2019

    Бекечева Маргарита

    Белкина Елена 2019

    Белоусова Галина 2019

    Белова Ирина

    Белугина Виктория

    Березина Елена

    Берклава Гундега

    Берзиньш Алдис 2019

    Бессонова Алина 2017

    Безбородко Юлия

    Безуглая Ольга

    Бирюкова Виктория

    Бирюлина Наталия

    Блажков Даниил

    Блудова Светлана

    Богданова Майя

    Богдановская Светлана

    Боханова Галина

    Боковая Наталья 2022

    Болдырева Ярослава 2019

    Болотникова Евгения

    Бородко Иван 2017

    Брагин Валерий

    Бударовский Андрей

    Будыко Марина

    Марина Бугозианос

    Букур Ольга

    Булатова Лилия

    Бурцева Елена

    Буш Наталья

    Буско Галина

    Бузыцкова Ольга

    Цыганова Ирина 2018

    Чапайкина Марина

    Часова Оксана

    Чеботаева Елена 2021

    Черчик Александра

    Чернецова Наталья

    Черникова Светлана

    Чернякова Светлана 2017

    Чернышова Раиса

    Чипинг Людмила

    Чугунова Татьяна

    Чулкова Виктория

    Чуркина Марина

    Танцовщица Жанна

    Дашкова Надежда

    Давиденко Людмила

    Давыдова Алена

    Дегтярь Светлана 2021

    Давыдова Анна

    Денисенко Екатерина

    Деткина Екатерина

    Деткина Маргарита

    Дивисенко Марина

    Дмитриенко Ирина

    Добрикова Елена

    Долгова Елена

    Дорошук Надежда

    Дризик Оксана

    Дрокина Наталия

    Дроздова Алиса 2019

    Дроздовская Татьяна

    Дружинина Нина

    Дубровская Надежда

    Дубровский Анатолий 2018

    Дудинская Ирина

    Дулесова Надежда 2018

    Дворянчикова Валентина

    Дипина Наталья 2018

    Дёмина Ирина

    Дёмина Ольга

    Ефалова Алина

    Емельянова Любовь

    Эмсон Ольга

    Еремейченкова Ольга

    Ермакова Анация

    Ерофеева Вера

    Евграшина Ольга 2017

    Евстафьев Андрей

    Файкина Елена

    Федорова Ирина 2017

    Федорова Ольга

    Федорова Валентина

    Федотова Елена

    Феоктистова Светлана 2017 г.

    Филенкова Наталья 2019

    Филимонова Анжелика

    Филина Наталья

    Филиппова Татьяна

    Фомичева Елена 2018

    Фоминых Наталья

    Фролов Андрей

    Гаипова Елена

    Галангирова Елена 2019

    Галкина Татьяна 2020

    Гарная Татьяна

    Гашкова Яна

    Гаврикова Наталья 2017

    Гаврилова Наталья 2017

    Герасимова Ольга

    Герасименко Александра

    Герасименко Павел 2018

    Гималдинов Олег 2017

    Гладких Алла

    Глебова Ирина

    Глущенко Юлия

    Гоголева Галина

    Голотина Алла

    Голованова Елена

    Голубева Мария 2022

    Гонина Анна

    Гоман Дина 2017

    Горачевская Анна 2021

    Горбенко Елена

    Гордеева Елена

    Горина Евгения

    Горохова Наталья 2018

    Горская Валентина

    Говоровская Наталья

    Григорьева Юлия 2020

    Гринченко Наталия

    Grundane Inga 2020

    Груздева Галина

    Гайдук Галина 2019

    Игорюшина Лариса 2018

    Ильясова Инга

    Индюкова Валентина 2019

    Иринчеева Ольга

    Исаев Денис

    Исашина Анна

    Исмаилова Жанна 2017

    Истомина Елена 2019

    Иванелло Анжела

    Иванникова Лариса

    Иванов Вячеслав

    Иванова Альбина 2018

    Иванова Елена

    Иванова Ирина

    Иванова Лариса 2020

    Иванов Дмитрий

    Ивлева Ирина

    Измайлова Ольга

    Измайлович Татьяна

    Кабаченко Ольга

    Качалова Светлана 2019

    Калашников Сергей 2022

    Камелкова Светлана 2018

    Карапетян Нелли

    Караваева Валентина

    Кардакова Антонина 2017

    Каримова Азалина 2019

    Карпенко Ирина 2019

    Карпова Наталия

    Каспариене Дайва

    Касьянова Валентина

    Кавокина Алина

    Кавпуш Надежда

    Казанцева Анна

    Казначеева Кира

    Кепп Мария 2022

    Хабибулина Елена

    Хабибуллина Аида

    Харькова Надежда

    Харламова Татьяна 2022

    Хасанова Зульфия

    Хитарова Светлана

    Ходырева Елена

    Хохлачев Сергей

    Хохлова Нелли

    Хорошунова Наталья

    Хумидо Диана 2019

    Кибанов Егор 2019

    Кирилишина Ольга

    Киселева Лариса 2017

    Кистерская Елена 2019

    Климова Елена

    Князева Любовь

    Княжев Андрей

    Кочеткова Ольга

    Кочетков Дмитрий

    Кочкина Екатерина

    Кочкова-Пащенко Светлана

    Колегов Андрей

    Коломенская Юлия

    Колядина Татьяна 2018

    Комаров Алексей

    Комиссарова Елена

    Комяти Наталия 2018

    Конева Юлия 2020

    Конкина Наталья

    Конникова Людмила

    Кононова Мария

    Конорева Наталья

    Коновалова Светлана 2019

    Константинова Наталья 2018

    Копач Инна

    Копейцева Ольга

    Коптева Татьяна

    Корчагина Виктория

    Корнякова Людмила 2018

    Коршунова Лана

    Косарева Ирина 2017

    Косарева Светлана 2019

    Костина Наталья 2018

    Котенко Алексей

    Котова Людмила

    Котова Наталья

    Котова Ольга

    Ковалева Ирина 2018

    Ковалёва Оксана

    Козина Тамара

    Козлова Елена

    Крамаревская Елена 2019

    Кремешкова Елена 2019

    Кряжева Елена

    Кривощекова Людмила 2018

    Крюкова Светлана 2017 г.

    Кугушева Татьяна

    Куклин Игорь

    Кулешова Ирина 2021

    Кулешова Татьяна

    Куликова Алла

    Курносова Людмила

    Кузавкова Наталья

    Кузьмичева Ольга

    Кузьмина Елена

    Кузьминская Елена

    Кузнецова Татьяна

    Кузякина Светлана

    Лабазина Наталья

    Ларина Надежда

    Латыпова Юлия 2018

    Лаврентьева Елена

    Лазарева Наталья 2019

    Леонтьева Олеся

    Лескина Екатерина 2018

    Лесневская Светлана

    Лесник Наталья

    Левина Галина 2017

    Левина Валентина 2018

    Лявданская Мария

    Liesma Lazda

    Липецкая Ирина 2019

    Литвинова Ирина

    Лобачева Елена

    Лобцова Инна

    Локадкина Ирина 2018

    Лонская Евгения

    Лопатина Виктория

    Потеря Кристи

    Лунькова Ирина

    Ляшенко Игорь

    Лысова Марина 2017

    Макарова Инна

    Макарова Наталья

    Малахова Евгения

    Малеванная Марина 2019

    Малиновская Алла

    Манюкова Елена

    Маркина Елена 2018

    Маркина Елена

    Маркова Наталья

    Марковская Наталия

    Матвеюк Ольга

    Медведева Анна

    Меньшикова Наталия 2020

    Меньшова Екатерина

    Мержвинская Анна

    Михайлюк Наталья

    Михайлова Юлия

    Минка Элита 2020

    Миронова Ольга 2018

    Мирцимова Римма

    Мишулина Марина Владимировна

    Мисюрева Евгения 2018

    Мокеева-Линнеманн Надежда 2022

    Мокреева Вера

    Молчанова Анна

    Молчанова Ольга

    Молоствова Вера

    Мордвинкина Татьяна 2017 г.

    Морозова Ольга

    Мурикова Ольга

    Мутлу Людмила 2017

    Мызникова Екатерина

    Мызникова Людмила Александровна

    Насарова Наталья

    Недорезова Надежда

    Некрасов Станислав 2017

    Непомнящий Александр

    Нестеренко Виктор

    Нестеренкова Елена 2021

    Нестерова Ольга

    Николаева Ирина 2019

    Николаева Татьяна

    Никольская Елена

    Новикова Антонина

    Новикова Лариса

    Нурдинова Ольга 2021

    Охнова Анастасия 2020

    Олефир Светлана

    Орешкина Елена

    Осипова Ольга

    Осокина Дарья

    Овчинникова Марина 2017

    Пантелеева Надежда

    Паршина Татьяна

    Паскевич Анастасия 2019

    Павелко Татьяна 2019

    Пелипенко Елена

    Пениевская Людмила

    Пенская Светлана

    Перепечко Наталия 2020

    Перевалова Елена 2020

    Перевалова Алена

    Петрова Галина

    Петрова Людмила

    Петрова Ольга 2017

    Петровнина Елена 2020

    Пиратинская Ирина 2019

    Плотникова Марина

    Плужнова Наталья

    Половникова Ольга

    Польская Светлана

    Пономаренко Светлана

    Попова Инна

    Попова Оксана

    Потапова Евгения

    Потемкина Наталия 2022

    Приклонская Татьяна

    Прохорова Людмила 2019

    Прокофьева Марьяна 2019

    Прокудина Инга

    Пшеничная Ксения 2017

    Пугач Галина

    Пятилетова Евгения

    Рагинкина Алена

    Раскатова Юлия 2019

    Ретюнская Татьяна

    Резник Татьяна

    Родионова Марина

    Родичев Олег 2018

    Родионова Светлана 2017

    Романовская Лилия 2020

    Ронина Наталия

    Росса Галина

    Розенбуш Анна

    Рубан Елена

    Рубанова Наталья 2022

    Рубштейн Елена

    Рудик Александр 2017

    Рудина Ксения 2018

    Руднева Оксана

    Русских Александр 2020

    Рутенбург Елизавета

    Рязанцев Андрей 2020

    Рыбальченко Владимир 2019

    Рыбалко Наталья

    Рыжакова Светлана

    Садаева Елена

    Сафарова Нелля 2020

    Сахарова Татьяна 2022

    Саламатова Ирина

    Сальникова Виктория

    Салтанова Оксана

    Сарамуд Наталья

    Сармати Асвеста 2017

    Савченко Ольга

    Савельева Елена

    Савельева Анна 2019

    Савина-Языкова Александра

    Саволайнен Аннели

    Савойская Ольга

    Сазонова Марина

    Сазонова Валентина

    Семчук Татьяна

    Семенова Ольга 2020

    Семеренко Светлана 2019

    Семина Наталья

    Семёнова Светлана

    Сенюхина Анна

    Серая Людмила

    Сергеева Наталья

    Сероклин Людмила

    Серякова Елизавета 2017 г.

    Шабалина Елена

    Шаимова Наталья 2018

    Шахвердова София

    Шахворостова Елена 2019

    Шакун Елена

    Шаманская Алона

    Шамраева Анна

    Шамшудинова Танзиля

    Шан Люсия 2019

    Шарова Елена 2020

    Шатилова Ольга 2017

    Шауберт Валентина 2017 г.

    Щербакова Ирина

    Чистая Алла

    Шекета Галина

    Шеховцова Светлана

    Шемякин Сергей 2020

    Шепотько Людмила

    Шереметева Светлана

    Шерстобитова Галина И.

    Шерстобитова Галина Р. 2022

    Шестопалов Сергей

    Шевченко Наталья 2019

    Шкильнук Ирина

    Шлейникова Надежда

    Шлыкова Светлана

    Шубалова Ольга

    Сидорова Татьяна 2019

    Силицкая Надежда

    Сизикина Елена 2019

    Скокленева Юлия 2019

    Скуцкая Анна

    Слепова Светлана

    Снитковский Олег

    Соболева Наталья 2017 г.

    Солодовникова Анна

    Соловьева Марина

    Сороколетова Ольга

    Спасов Игорь

    Старикова Мунира

    Старостина Юлия

    Щербашина Елена

    Степанова Елена 2019

    Сторожук Елена 2022

    Субботина Инна

    Сучкова Ярослава

    Суетнова Наталья

    Сухаревич Елена

    Сухорукова Наталья 2018

    Сущинская Елена

    Свириденкова Елена

    Тарасюк Любовь

    Терегулов Дмитрий

    Тихонова Елена

    Тищенко Валентин

    Титов Дмитрий

    Ткаченко Ирина

    Толмачева Юлия 2018

    Трифонова Юлия

    Трофимова Евгения

    Трофимова Вера

    Цыганова Ирина

    Туфанова Елена

    Тур Елена

    Уедраого Светлана

    Ульянова Жанна 2019

    Ульрих Диана 2018

    Уманский Антон

    Умникова Ирина

    Устинская Людмила

    Уваров Валерий 2017

    Вакуленко Елена

    Валова Елена

    Варфоломеева Наталья

    Васильева Анна

    Васильева Любовь

    Васюк Анжелика

    Васильева Валентина

    Ведерникова Ксения

    Венедиктова Марина

    Вепрева Ирина

    Везиева Ирина

    Видрин Илья 2018

    Видрина Вера 2018

    Викулин Максим 2017 г.

    Вилинская Бронислава

    Вилисова Ольга

    Винер Татьяна

    Виноградова Гульнар 2017

    Владимирова Марина

    Владимирская Людмила

    Войков Александр

    Войтенко Ольга 2017 г.

    Вологодская Надежда 2018

    Волянская Вера

    Волынкин Павел

    Воробьева Евгения

    Воронюк Наталья

    Воротникова Светлана

    Возжаева Оксана

    Выдрина Вера

    Вылегжанина Июля 2018

    Янченкова Ирина

    Яркова Татьяна

    Юрьева Людмила

    Южакова Галина

    Забродина Марианна

    Загороднева Анна

    Захарова Ирина 2019

    Закирова Валентина 2019

    Заталгуцкая Юлиана

    Заварзина Елена

    Завершнева Лариса 2022

    Завьялова Елена 2019

    Зайнуллина Галина 2018

    Зайцева Виталия

    Земцова Эльвира

    Зеркал Валерий

    Жарких Анна 2022

    Жирнякова Марина

    Жижилева Анна 2017

    Жонголович Наталья

    Жукова Инна

    Жуков Александр

    Журавлева Надежда

    Журина Марина

    Зиброва Елена 2019

    Зимин Виталий

    Зорина Ольга

    Зварыгина Екатерина

    Зыкова Юлия

    Komiksu nominācijas koledžas absolventiem.Svētki «Zvaigžņu laukums», kas veltīti skolas labāko skolēnu godināšanai «

    Šīs absolventu nominācijas var izmantot gan komiski, gan nopietni.

    Lai gan es mīlu un cenšos visu padarīt vienkāršu, šodien man ir mazliet sarežģīti sava dzīve (es ceru, ka jums nav).

    Es gribēju kaut ko darīt, un es pēdējos 3 gadus no populāro radiostaciju reitingiem izrakstīju precīzus dziesmu hitu nosaukumus un pēc tam izvēlējos nominantus absolventiem.

    Daži no tiem ir piemēroti citu klašu skolēniem, t.я. тос вар измантот вишу макибу гаду.
    Kā es to izdarīju, lasiet zemāk. Bet vispirms pāris padomi skolotājiem, vecākiem un citiem pieaugušajiem, kuri atlasīs nominācijas vārdiem:

    • Nominācija ir saistīta tikai ar vārdu, nevis ar vārdu tekstu — pasakiet bērniem uzreiz, lai viņi nemeklē trešo nozīmi (mēs jau atradām otro un uzrakstījām šeit).
    • Lai cik vienkāršs jums šķistu nomināciju nosaukums, связать их с dziesmu nosaukumi, kuras jūs un es nezinām visi, bet pieredzējuši jaunieši parasti to zina.Un tas atbildēs dzīvīgāk. Tāpēc mēģiniet, izmantojiet iespēju, galu galā)))
    • Ja jūs joprojām vēlaties klasiku, meklējiet viņu šajās.
    • Ja vēlaties ielūkoties nākotnē, lasiet ģeogrāfiskā stila stilā.
    • Būtu vienkārši superīgi, ja pēc nominācijas paziņošanas skanētu spilgtākais brīdis no hita dziesmas, kamēr absolvents dodas uz skatuves — viņš tad dosies pie savas nominācijas mūzasijas!

    Un mēs gājām!

    skolas skolu parāde:

    Pazudis un nav atrasts

    — студенты, kurš vienmēr ir pazaudējis visu, it īpaši dienasgrāmatas)))
    Visu laiku labākā diena

    — visproblemātiskākais absolvents.
    Луга и окрестности

    — aktīvs skolas mākslinieks no absolvētajām klasēm.
    Mēs būsim kopā, es zinu

    — ja kāds paliek strādāt skolā (консультанты, labratorijas asistents utt.), Тад тас ир вишам.
    Klaiņotājs

    — cilvēkam, kas atrodas «iekšā» (но vārda STRANGE) vai kādam, kurš stundu laikā bieži kaut kur klīst.
    Mēs ar jums šķīrāmies

    — jebkuram absolventam, bet vēl labākam — neaizmirstamam)))
    Viena zvaigzne

    — studentam-uzvarētājam jebko, bet augstā līmenī — pilsētas, reģiona, pasaules čempionam.

    Mīlestība glābs pasauli

    — gandrīz vienmēr skolā ir viens labs mīlestības pāris, kam tiešām ir jūtas. Šī nominācija ir paredzēta diviem no viņiem.
    Apkārt pasaule ir zaļāka

    — лаипнака мейтене.
    Тевоцис Паша

    — puika vārdā Pāvels.
    Izjaucies kopā ar viņu

    — Миша (Маша), садалы, висбейдзот, ар иерадуму нокозт нагус стунда (крата каю, саскрапет галву, мелот утт.).
    Квартино

    — jebkura kvarteta dalībnieks.
    Тас ненотиек

    — vietējam bērnu izveicīgajam.
    Pilsētas cīņa ( )

    — stilīgs puisis.

    Камми Спринг

    — (tik tikko uzrakstīju šo vārdu!) Studentiem, kuri pavasarī nojauc jumtu.
    Taustiņi

    — spēj spēlēt jebkuru klaviatūras instrumentu.
    Tā bija mīlestība

    — мейтене варда Люба.
    Ierakstiet manu vārdu Google tīklā

    — skolas slavenība.
    Iegremdēts

    — студенты, kurš nekad netika sasniegts.
    Cīņas klubs

    — cīnītājs amatieris vai kāds, kurš pētīja cīņas sportu.

    Padariet to skaļāku

    — kādam, kura mūzika vienkārši kliedza no austiņām, vai studentam, kurš vienmēr ļoti mierīgi atbildēja pie tāfeles.
    Burvis

    — kurš zina, kā izdarīt trikus burtiskā nozīmē vai pārnestā nozīmē.
    Es nepadodos bez cīņas

    — pats stūrgalvīgākais.
    Lelle ar cilvēka seju

    — skaista meitene ar lelles izskatu

    Ar vēlmi izklaidēties absolventu nomināciju atlases laikā,

    Ja jūs neskatīsities, bet tikai klausīsities, katram būs savs sižets.

    Priekšskatījums:

    2011.gada izlaidums

    2011. gada izlaiduma balvas pasniegšanas ceremonija

    Ved.1: dāmas un kungi!

    2. vēda: dāmas un kungi!

    1. Vēdas: Madame un Monsieur!

    2 Vēdas: Dārgie biedri!

    1. vēda: Seniori un kungi!

    2. vēda: kundze un kundze!

    Ved.1: Pilsoņi un pilsoņi!

    Вед.2: Драуги! Uzmanību!

    Ved.1: Ļaujiet 2011. gada absolventu pasniegšanas ceremoniju uzskatīt par atklātu!

    2.Vēdas: šo dienu plaši atspoguļos visi plašsaziņas līdzekļi. Mūsdienās zālē strādā dažādu infrastruktūru, televīzijas un radio firmu pārstāvji.

    1. vēda: ievērojiet, kā visi gaida turpinājumu. Zibspuldzes iesaldēja, un kameras lēnām sarūsēja, baidoties palaist garām vissvarīgāko brīdi!

    Ved.2: Ieskatieties vēlreiz zālē, ābols nekur nenokrīt.

    Ved.1: Šodien zālē ir daudz pagodinātu viesu: ________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

    Ved.2: Mēs pateicamies visiem, kas šodien ieradās šeit, lai atbalstītu mūsu kandidātus, kuri dalīsies uzvaras priekā ar 2011. gada absolventu balvu.

    Vēdas. 1: Tātad, laipni lūdzam mūsu kandidātus!

    Ved.2: Zvaigžņu trasē tiek uzaicināti 11. klašu absolventi un viņu mentori:

    Овчинникова Людмила Ивановна и Сидоров Евгений Александрович.

    Бондаренко Мария, Сергейс Голозубцевс

    Петрова Юлия, Байгулов Артем

    Бурова Вероника, Царевс Денис

    Шелудко Евгения, Владимирс Смирновс

    , Шелудко Евгения, Владимирс Смирновс

    , Сазонова Елизавета,

    Сазонова Елизавета,

    Сазонова Елизавета, 905

    Кутчер Мария, Андрей Жеребцы

    Репина Анна, Сероухов Максим

    Марчукс Юлия, Панковс Иня

    Демешко Виктория, Паушкина Виталийс

    Юзкова Екатерина, Горьковенко Сергеевна 9002 902 Коньковенко Сергеевск 902, Мохавенко Сергея 902, Горьковенко, 9054 Сергеевск, 902 Ермакова Евгения, Рассомагин Олег

    Черженко Татьяна, Смекалиньш Антонс

    Хакимова Ольга, Турецковы Егорс

    Кармазова Анастасия, Шадрина Евгенькина

    , Батрачакова Дарья, Марина

    , Батрачакова Дарья, Кордьяка, 9002 a Юлия

    Mašegovs Ivans

    Вед.1: Tādējādi 43 конкурса «Absolvents — 2011» tika uzaicināti 43 Shegarsky 2. vidusskolas 11. klases skolēni. Balvu «Absolvents — 2011» содержит 11 номинаций.

    Vēdas 2: Uzvarētāju noteikšanai tika izveidota neatkarīga žūrija. Skaitīšanas komisija, saskaitījusi rezultātu, aploksnēs apzīmogoja uzvarētāju vārdu.

    Vēdas. 1: Tātad pagaidām neviens nezina uzvarētāju vārdus.

    Vēdas. 2: pa to laiku mēs atcerēsimies …

    Absolvents

    Absolvents: Skaties puiši, kādu kuriozu lietu es atradu.Šis ir mūsu vecais fotoalbums. Šeit ir piezīmes un fotoattēli. 2000, 1. pakāpe …

    (mūzikas skaņas)

    Nosūtiet fotoattēlus no 1. klases

    Absolventi:

    1. Būt pirmajam greideram ir ļoti atbildīgi,

    Jums jāmscībācās

    Jābūt drosmīgam

    Katru dienu jums jākalpo par piemēru.

    2.Kāda viņa ir,

    Cik viņa ir slava

    Es tikai gribu piezvanīt viņas mammai.

    3.Un vias acis ir laipnas,

    Un mīkstas rokas

    Un viņas stundās jūs nemirsit no garlaicības.

    1.Светлана Аркадьевна — laipnākā!

    2. Вера Марковна ir visgudrākā!

    3.Светлана Юрьевна — visgodīgākā!

    Kopā: Tāpēc es gribu tevi saukt par mammām!

    (pamatskolas skolotāju uzstāšanās)

    (Iznāk mūzika, pirmklasnieki)

    P1: desmit gadu laikā mēs arī izaugsim —

    Galu galā šis joprojāma ned.

    P2: mēs visi būsim vienādi foto modeļi,

    Zēni — ūsās un uzvalkos.

    Prezentētājs 1: Dārgie absolventi! Jums jāpiedalās spēlē «Mazuļa lūpas». Mūsu jaunākie draugi jums pateiks vārdu nozīmi, kas saistīti ar skolu. Tavs uzdevums ir uzminēt vārdu.

    P1: ir daudz logu, otu un krāsu. Ir daudz zēnu un meiteņu, viņi iegūst «2» un «5». Viņiem tiek lasītas pasakas, un viņi kļūst gudri, laipni un pieklājīgi. (SKOLA)

    P3: Visi skrien pie viņa. Kad viņš iet, viņi sēž uz viņa un mierīgi sēž.(Nodarbība)

    P4: Jūs varat uz tā zīmēt, to var uzrakstīt, pat dažiem izdodas gulēt aiz tā. (PARTIJA)

    P5: Tas ir mazs prieks. Dažreiz daži stundas audzēkņi jautā, kad tā būs, un skolotājs viņus skandina, jo stunda ir tikko sākusies. Студенты Дажрейз лудз изиет ара, ун сколотайс сака: «Кад вина биджа, тад вишай ваджадзея стайгат». (ГЛАВНЫЙ)

    P6: Тас нотик ган васара, ган зиема, ган павасари, ган рудени; кад vecāki dod saviem bērniem naudu, lai dotos uz kino, teātri.Un labāk, ja nav naudas, daudz guliet, skatieties televizoru vai lasiet grāmatu. (BRĪVDIENAS)

    P7: Viņš ir pirmais un pēdējais. (ЗВОНИТЕ)

    P1: Kādi labi audzēti bērni!

    Nu kur vēl jūs varat satikt šos?

    P2: Un velti viņi saka, ka mācības tikai mokas:

    Viņi dzīvē iemācīs daudz.

    Ir videoklips par skolas dzīvi «skolas lapas albuma caurskatīšana» PĀREJAS!

    Vadošie absolventi:

    1 absolvents: Tātad lidoja 1.klase, mirgoja 2. klase

    2 absolventi:

    Smagas mugursomas. Mācību grāmatu skaits palielinājās.

    Trešajā un ceturtajā klasē viss

    Mācities, izmēģiniet.

    1 absolvents:

    Man ļoti patīk iet uz skolu

    Bet meitenes to nespēj izturēt.

    Vienu reizi jūs izvelciet pigtail, un tad ….

    Šī meitene ar loku

    Skrien pēc manis ātri

    Un sūdzas skolotājam.

    2 абс.:

    2005.gads, 5. pakāpe

    Atkal dabūja deu.

    Es mēģināju, ka man ir spēks:

    Es aizvedu mājās no Mašas,

    Es to norakstīju, lai notraipītu-

    Pirmdien skolotājs

    Tētis uzaicināts!

    1 absolvents:

    KVNy un sarunas,

    Sakāves un uzvaras

    Draudzība, klase, uz kuru jūs tiecaties vēlreiz

    Mūsu pirmā mīlestība!

    2 absolventi:

    Izstādes, muzeji un pārgājieni,

    Foršas stundas un vakari.

    Viņi tīrīja klasi, nodarbojās ar sportu …

    Neaizmirsti mūs nekad!

    1 absolvents:

    Vecāka klase

    Nemācīties —

    Visi apkārtējie iemīlas! Neatkarīgi no tā, kā jūs mācāt,

    Nav atcerējies.

    2 absolventi:

    Devītajā klasē gudrāki. Мациджа веселу гаду.

    Kad nokārtoja eksāmenus, uzreiz visu aizmirsa.

    1 absolvents:

    Vidusskolā — tā ir nelaime.

    Ikviens maina savu tēlu.

    Jūs varat noģībt

    Kā redzat skolniekus.

    2 absolventi:

    2010. gada 10. klase.

    Ak, šīs mokošās nodarbības!

    Tātad nāk prāta trulums.

    Kad franči atkāpās no Maskavas?

    Ar ko hipotenūza ir vienāda?

    1 absolvents:

    Oksīdi ,ulfīdi, fosfāti, skābes,

    Un iesaistītās puses!

    Pasteidzumes, ka šīs nepatikšanas beigtos!

    Эх, viņi man izsniegtu sertifikātu pirms termiņa.

    2 absolventi:

    Skolas dzīve nepamanīti uzliesmoja.

    Pietiek, lai mamma dzīvotu bezatbildīgi

    Pagāja laiks, lai atbildētu uz mums eksāmeniem

    Izdariet savu izvēli par vienīgo pareizo

    1 absolvents:

    1 absolvents:

    1 absolvents:

    1 absolvents:

    1 absolvents:

    2. absolvents:

    Kā katrā štatā ir valdnieks,

    Kā jau katrā pasakā ir princese,

    Mums ir klases vadītāji-

    Ludmila Ivanovna un Jevgeiez Aleksandrovičās 900:.

    Foršs mūsu vadītājs

    Šodien mēs atvadāmies no skolas.

    Un tomēr domas un jūtas,

    Людмила Ивановна, mēs atgriezīsimies пирожные.

    Dažreiz jūs stingri izturējāties pret mums

    Un mūs apsmēja par kļūdām

    Jūs bijāt neapmierināts ar daudziem

    Bet tomēr viņi daudz ko piedeva.

    11 B класс:

    Cienījamais Jevgeijs Aleksandrovič!

    Mēs ar jums kā draugi dalījāmies priekā un bēdās,

    Un jebkurā no mūsu strīdiem jūs esat mūsu galvenais tienesis.

    Mēs esam pieraduši būt kopā ar jums, bez jums mums ir grūti:

    Mēs esam vismīļākā, jūsu labākā klase.

    Mēs kļūsim par pieaugušajiem, bet, tāpat kā bērnībā,

    Mēs garīgi runāsim ar jums par visu,

    Lai atkal palīdzētu mums izšķirošajā stundā kāā!

    (vārds klases audzinātājiem)

    Absolventi

    1 . Mīļā mamma, tēt!

    Ir labi, ka tagad esat tuvu

    Šajā svinīgajā priecīgajā stundā.

    Mēs dalīsimies savā priekā

    Dzīvē mums jūs esat zemes kompass.

    Patiešām, vecākiem galvenais ir bērni!

    Mēs pateicamies jums ar visām mūsu dvēselēm.

    2. Mīļā mamma, tēt!

    Mēs vēlamies pateikt paldies,

    Par rūpēm, par to, ka ir kopā ar mums

    Mēs vienmēr esam gatavi palīdzēt visiem.

    3. Mēs gājām no klases uz klasi,

    Ieguva zināšanas un auga.

    Viss, kas mums tika mācīts skolā

    Jūs palīdzējāt mums visu apgūt.

    4. Bet cik daudz darba mums priekšā!

    Uzvara, prieks, veiksme priekšā!

    Mēs sagaidām no jums atbalstu un rūpes.

    Un mēs apsolām, ka jūs nepievilsit!

    Vārds tiek dots vecākiem

    B1: Gadi pagājuši, tu uzaudzis.

    Q2: Un jūs soli pa solim tuvojāties šodienas svētku dienai.

    Tātad, mēs sākam «Absolvents 2011» apbalvošanas ceremoniju.

    Nominācija «Miss Excellence»

    Cik lieliski, ka skolā ir puiši,
    Kuru prāts un zināšanas viņai nes slavu,
    Galu galā par viņiem kaut kad tiks teikts:
    .

    Paziņot uzvarētāju Miss Excellence nominācijā

    uzaicināts… .._______________________________ (Бондаренко Мария)

    2. Nominācija «Mis un Šarma kungs».
    1: Ja kāds tev uzsmaidīja,
    Un pēkšņi apkārt izlija starojums —
    Fortūna pēkšņi ir atgriezusies pie jums,
    Tas ir tas, kas padarīja šarmu.

    B2: Татьяна Александровна Королькова piešķir tiesības paziņot nominācijas Mis un Charm uzvarētājus

    Петрова Юлия, Марчука Юлия, Горковенко Сергейс

    Tiek apbalvotas medaļas. Fanu svētki.

    3. Nominācija «Īsts kungs».
    1: Kungs nav tikai tituls
    Kas jums ir dots no Dieva
    Būt kungam ir aicinājums
    Paņem un izmēģini pats!
    Иекша2: Tiesības pasludināt nominācijas uzvarētāju tiek piešķirtas Sidorovam Jevgeņijam Aleksandrovičam

    Balvas ieguvēji ir: Baigulovs Artems, Lavrinenko Dmitrijs, Pauškins medias Vitālijs, Смирбалас, 902, ул. Fanu svētki.

    4. Nominācija «Mis un laipnības kungs».
    1: Starp visām cilvēka īpašībām
    To vērtē iemesla dēļ:
    Dzīve nevar iet savādāk
    Kamēr pasaulē valda laipnība.
    Иекша2: Tiesības paziņot Miss un Kindness nominācijas uzvarētājus ir Gaļinai Mitrofanovna uravkovai.

    Balvas ieguvēji ir: Сваровская Марина, Батракова Дарья, Ташкинова Юлия, Шелудько Евгений, Сваровская Ирина, Демешко Виктория

    Tiek apbalvotas medaļas, aplausi. Fanu svētki.

    5. Номинация «Мисс Артистизм».
    2.Ja jums tiek dots talants spīdēt,
    Neapbediet to zemē.
    Iekšā1. Tiesības pasludināt par Miss Artistry nominācijas uzvarētāju tiek piešķirtas Jeļenai Владимировнаи Бутаковай.

    Balvas ieguvēji ir: Бурова Вероника, Репина Анна, Сазонова Елизавета, Курдюкова Виктория

    Tiek apbalvotas medaļas, aplausi. Fanu svētki.

    6. Номинация «Мистер и мисс Независимость».
    2. Cik reti mūsu dzīvē
    Vīrietis ir pilnīgi neatkarīgs.
    Iekšā1. Tiesības paziņot nominācijas «Мистер и Мисс Независимость» узнает ir piešķirtas Марина Николаевна Бондаренко.

    Balvas ieguvēji ir: Голозубцев Сергей, Машегов Иванс, Зюзкова Екатерина, Ермакова Евгения, Смекалин Антон, Рассомагин Олег

    Tiek apbalvotas medaļas, aplausi. Fanu svētki.

    7. Nominācija «Veselčaka kungs».
    1: No blūza un visām nelaimēm
    Smiekli ir galvenā izārstēšana!
    Иекша2: Tiesības pasludināt nominācijas «Веселчака кунгс» uzvarētāju ir inai Mihailovna Lauva.

    Balvas ieguvēji ir: Butakovs Ivans, Nastins Pāvels, Pankovs Iļja

    Tiek apbalvotas medaļas, aplausi.Fanu svētki.

    8. Nominācija «Cerība un paļaušanās».
    1: Dzīve nešķiet sarežģīta
    Kad varat paļauties uz draugu,
    Un neskatoties uz visām izmaiņām,
    Uzticamība tika novērtēta jebkurā laikā.
    Иекша2: Tiesības paziņot nominācijas «Cerība un paļaušanās» uzvarētājus piešķir Nisterjukam Ludmilai Ivanovnai.

    Balvas ieguvēji ir: Майорова Юлия, Катчер Мария, Подаруева Евгения, Черненко Татьяна

    9. Nominācija «Uzticīgi draugi».
    1: Tu un es — tu un es
    Draugi jau daudzus gadus.
    Tādas bhaktas draudzība
    Ikviens apskauž.
    Иекша2: Tiesības paziņot nominācijas «Lojāli draugi» uzvarētājus. нодрошина Евланова Оксана Владимировна.

    Balvas ieguvēji ir: Karmazova Anastasija un Šadrina Jevgeņija

    Apbalvotas medaļas, aplausi. Fanu svētki.

    10. Nominācija «Sporta varoņi».

    В1. Olimpiskās cerības jūs centāties izaugt no viņiem

    Paskatieties uz puišiem, jā, ne velti jūs smagi strādājāt!

    Lai viņi joprojām ir ērgļi, nākotnē tie ir ērgļi!

    Nav svarīgi, ka viņu olimpiskie rekordi nav vienādi!

    2.Piešķir tiesības paziņot nominācijas «Lieli sportisti» uzvarētājusSergejs Vasijevičs Екимов и Вера Михайловна Мыльникова.

    Balvas ieguvēji ir:

    Атопкинс Константинс, Илья Панков, Максим Серохов, Денис Царев, Егорс Турецков, Эжели Андрей

    «Sportiste. Komjaunatnes loceklis. Скайстумс

    Корчаго Ксения, Остаповича Надежда, Хакимова Ольга, Мохотко Алена

    «Лиелиски шахисти»

    Нистерюк Андриянс, Машегов Иванс

    Тиекюшюрта меда.Fanu svētki.

    11. Nominācija «Zelta pildspalva»

    1. Tajā godīgajā varodarbā

    Tā ir dziedājumu laime

    Kam es katru brīdi kalpoju

    Mans skolotājs ir tavs brīnumainais ģēnijs

    Un lauks ir jūsu maģiskā valoda.

    2. Tiesības paziņot nominācijā Zelta pildspalva ieguvējus ir Irinai Adamovnai Kubusevičai.

    Номинальная номинация uzvarētāju kļuva Мария Бондаренко.

    (mūzikas skaņas)

    Apsveicam kungi.

    D1: dāmas un kungi! Dārgie absolventi! Apbraukājuši pusi no valsts, apmeklējuši dažādas izglītības iestādes no Sanktpēterburgas līdz Urupinskai, esam uzkrājuši lielisku materiālu par iestāšanās augstskolās problēmu.

    D2: Kā jūs zināt, pretendenti tiek sadalīti:

    D3: neko nezinot un par to pat neminot;

    D1: kaut ko zināt, bet nezināt, ko tieši;

    D2: kaut ko zināt un Precīzi zināt;

    D3: zināt visu, izņemot to, kas nepieciešams;

    D1: un, visbeidzot, viņi zina visu un pat to, ko nezina.

    D2: Nosakiet, kurai grupai jūs piederat, tas noteikti palīdzēs izvēlēties Universitāti.

    D3: Bet neaizmirstiet: tie, kuriem aiz muguras nav Universitātes, joprojām dzīvo labāk.

    Kopā: veiksmi jums, absolventi.

    DZIESMAS numurs

    1. izdevums Mēs jūs mīlam, varbūt joprojām mīlam

    Mūsu sirdīs tas nav pilnībā izbalējis,

    Bet viņa tevi vairs netrauclamēs skum nevétés

    .

    2.sējums Mēs nesīsim jūsu zināšanas visā dzīvē,

    Mēs dažreiz būsim atšķirīgi un grūti

    Bet jūsu pūles nav veltīgas,

    Mēs vienmēr esam kalnaini sav.

    3. izdevums Ar mums bija grūti, mēs noteikti zinām

    Un mums tas dažreiz nav viegli

    Un mums vēl priekšā eksāmens,

    Un dzīve ir lieliska, tāpēc paldums

    Jūsu laipnām, bet pakaļgala acīm

    Par to, ka esmu ļoti pacietīgs

    Īpaši vēlos pateikties jums.

    4. izdevums Par to, ko jūs dažreiz nepamanījāt,

    Kāda mācība gūta,

    Jūsu dusmu un skumju uzliesmojumi

    Jūsu pirmajam un pēdējam zvanam.

    5. sējums ka mēs ienāksim dzīvē mazliet gudrāk

    Kas varētu būt, protams, bez jums,

    Par to, ka esmu mazliet laipnāks

    Mēs katru reizi sakies!

    6. sējums paldies par iedvesmu

    Par jūsu dažkārt nepateicīgo darbu!

    Un varbūt šos skaistos mirkļus

    Viņi jums nākotnē piešķirs dzīvības spēku!

    7.sējums Lai visi studenti un studenti

    Jūs būsit pateicīgs bez gala!

    Mēs visu mūžu mācīsimies no jums,

    Lai nekad nezaudētu seju!

    об. 8 Lai kļūtu par cilvēkiem ar kapitālu,

    Ir vēl daudz mācību.

    Un, lai arī mēs atstājam jūsu siltas rokas

    Lai deg mūsu sirdīs uguns.

    Mēs esam par visu: «Paldies!» — mēs sakām.

    Vēdas: Mēs, 2011. gada absolventi, nolēmām atzīmēt mūsu skolas īpaši izcilos skolotājus, tos, kuri ar viņiem sasniedza eksāmenus un palīdzēja viņiem izdzīvot.

    1. Года вестул пар panākumiem kaligrāfijā, grāmatvedībā un nūjas kontu pasniedz pirmajām skolotājām Саранинай Верай Марковнай, Петровай Светланай Юрьевнай, Безряков Аркадьев Светланай.

    2. Pirmoreiz exakto zinātņu vēsturē saistībā ar nomināciju Nobela prēmijai tiek apbalvoti matemātikas skolotāji Иванова Галина Николаевна, Артемьева Надежда Ивановна.

    3. Par mīlestību, lojalitāti un ziedošanos Puškinam, Gogolam, Dostojevskim un citiem tiek apbalvoti literatūras skolotāji Зайцева Тамара Ефремовна, Овчинникова Людмила Ивановна.

    4. Пар smalku Basketbola ип облачения zināšanu sintēzi Studentu Tiek apbalvots Университета Организации облачения skolotājs Sergejs Eremins

    5. Пар īpašiem sasniegumiem pedagoģijas Joma ип fizisko zināšanu ieviešanu пе Tikai Studentu galvās, бет arī telpas Akmens Sienas Tiek apbalvota Fizikas skolotāja Nauva Ņina Михайловны.

    6. īmijas skolotāja Batrakova Ludmila Ivanovna tiek apbalvota par paaugstinātu izturību un olimpisko mieru, kas atkārtoti izpaužas sprādzienbīstamās situācijās

    7.Pateicības sertifikāts par nozīmīgu ieguldījumu vides un dārza problēmu risināšanā tiek piešķirts bioloijas skolotājai Alenai V. Logutovai.

    8. Ģeogrāfijas skolotājai Kubusevičai Irinai Adamovnai Tiek piešķirts года- sertifikāts ар Krievijas Federācijas Zinātņu Akadēmijas Ģeogrāfiskās biedrības года- locekļa titulu пар Magellanas šauruma divtūkstošpadsmito atklājumu

    9. Пар nenovērtējamu ieguldījumu Studentu vadītājiem ип starpvalodu komunikāciju attīstība Tiek apbalvoti svešvalodu skolotāji Gaļina Митрофановна Žuravkova, Gaļina Васильевна Коробцова, Оксана Владимировна Евланова.

    10. Par augstiem Studentu sasniegumiem skrējienā … нет stundām, lecienos … caur žogiem, mešana … piezīmes, Каш piešķirtas fiziskās audzināšanas skolotājam ип Dzīvības DROŠĪBAS Sidorovam Jevgeņijam Aleksandrovičam

    11. Par paaugstinātu procesora zarnu caurlaidību ип ātrgaitas peldēšanu internetā tiek piešķirta informātikas skolotāja Korolkova Tatjana Aleksandrovna

    12. Stratēiskā talanta goda sertifikāts; пар интегритати чина пар веселигу дзивешвейду; par prātu, godu, mūsu laikmeta sirdsapziņu, kā arī par kaitīgumu (darbā) skolas administrācijai piešķir Sidorovas EA, Kubuseviča IA, Eremin SN

    1.izdevums: sena skaista tradīcija —

    Studente nodod jums ziedus

    Tavas sejas mirdz

    Šajā brīdī tu saproti:

    Vol.2. Jūsu darbs, protams, nebija veltīgs

    Un dažreiz tas jums bija grūti

    Bet cik tas ir brīnišķīgi

    Dodiet sevi studentiem. (Ziedu pasniegšana skolotājiem)

    Prezentētājs

    Ja skolā ir administrācija,

    Tātad kādam tas ir vajadzīgs?

    Tātad — tas ir nepieciešams,

    Lai viņi sēž biroju klusumā?!

    Saspringt akadēmisko sasniegumu purvos,

    Ielauzties RONO,

    Raudāšana…

    Viņi jautā …

    Zvēru …

    Un tagad — ordenis !!!

    Vārds par absolventu apsveikšanu un sertifikātu svinīgu pasniegšanu tiek dots skolas direktoram Sergejam N. Nikolajevičam Ereminam.

    об. 2 Без виз sirds, ar loku un mīlestību
    Mēs vēlam jums laimi, ilgus gadus
    Meitenes — garākās studentes
    Labi zēni, skolotāju uzvaras!
    3. sēj. Lai mūsu skolā spīd spožāk saule!
    Skolotājiem — veselība ir kā granīts!
    Lai visi bērni jūs iepriecina, mīļie
    Lai Dievs vienmēr jūs visus sargā!

    Noslēguma dziesma «Atvadu valsis»

    «Zvaigžņu laukums» ir iecienīti svētki, kurus skolēni, vecāki un skolotāji ļoti gaida mūsu skolā.Šie svētki ir laba tradīcija, atzīstot bērnu nopelnus un sasniegumus, apbalvojot labākos skolas audzēkņus un tos, kuri viņiem palīdzēja nonākt pie viņu sasniegumiem.

    Šie svētki notiek mācību gada beigās. Gatavojities tam ļoti uzmanīgi. Visam jābūt labākajā gadījumā: сценограмма, концертпрограмма, даванас, лай висием шо svētku dalībniekiem būtu interesanti, viegli, jautri. Sagatavošanas darbi sākas ilgi pirms svētkiem. Apkopošanai iesniegto studentu saraksti tiek apkopoti, norādot visus sasniegumus mācību gadā.Ir noteiktas nominācijas («Pirmie soļi», «Veiksmīga debija», «Mūsu cerība», «Veiksmes pieteikums», «Uz Olympus virsotni!», «Iedvesma», «Skolas lepnums»). Tiek apkopots svētku materiāls, sastādīts scenārijs, noteikta svētku vieta un laiks. Tiek gatavotas vēstules, tiek iegūtas dāvanas, tiek veidota multimediju prezentācija. Svinīgākais un aizkustinošākais svētku mirklis ir skolas labāko skolēnu svētki. Katrā nominācijā studenti pārmaiņus tiek uzaicināti uz skatuvi, kurā notiek vēstuļu un dāvanu pasniegšana.Labākajiem studentiem tiek pasniegtas nozīmītes «Nominācijas uzvarētājs …». Svētku izklaidējošajā daļā iekļauti koncertu numuri starp nominācijām. Atsevišķa svētku Lapa ir veltīta skolotājiem un vecākiem. Viņiem — pateicības vārdi, ziedi, dāvanas, aplausi un atzinība.

    Brīvdienu skripts

    Аткал априлис пасауле.
    Uz skolas dzīvespriecīgas planētas
    Daba atkal atdzīvojas
    Gredzeni, ziedi, smaržvielas.
    Un tas ir brīnums šajā telpā,
    Kādus skolēnus mēs pulcējāmies!

    Ir gudru, tīru ACU jūra,
    Seit Jaunatne Mus apbur,
    Seit dvēseles л Cerību Pilnas
    Mīlestība pēc nejaušas atzīšanās

    Uztraukums Valda svinīgi
    Atskan pazīstamais ieraksts
    Visiem, Kas л gaidījuši Šo Бриди,
    VINS ieradās, ар prieku нака…

    Vadošais:

    Prezentētājs 1. Labvakar, dārgie draugi! Ar prieku sveicam jūs tradicionālajos jauno talantu svētkos «Zvaigžņu laukumā».

    2. вад. Pēc tradīcijas šie svētki mūsu skolā notiek mācību gada beigās. Šeit mēs godinām talantīgākos un gudrākos,

    Vadošais 1. Spēcīgākais un veiklākais,

    Vadošais 2. Visi, kas ienes mūsu skolā labu slavu un skolas dzīvi padara interesantu un dzīvespriecīgu.

    Президенты 1. Cik brīnišķīgs bija šis gads?

    2. свинс. Šis mācību gads ir jubileja.

    Prezentētājs 1. Jā, šogad mūsu rajonam aprit 70 gadu.

    Vadošais 2. Un mūsu dzimtajai skolai 80.

    Vadošais 1. Un tāpēc mēs vēlamies svētkus veltīt labākajiem mūsu skolas audzēkņiem un skolotājiem.

    Vadošais (korī). Mums visiem.

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    Dziesma «Mazā valsts» (izpildīja ansamblis «Pogas»)

    Skola ir maza valsts, maza valsts, un tai ir savi likumi.

    Lai nenovirzītos no pareizā ceļa, iestatītu kustības vektoru,

    Skolā ir taisnīgs un stingrs, bet labākais direktors!

    Gads tiek dots mūsu skolas direktorei Lodyagina Verai Aleksandrovnai

    Президенты 1. Katrai skolai ir savi nopelni. Bet ir arī kaut kas, kas viņus vieno un apvieno. Tie ir viņu absolventi. Mūsu skola pamatoti lepojas ar saviem absolventiem.

    Президенты 2. Par ko mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka neatkarīgi no tā, kur strādā mūsu absolventi, viņi vienmēr izceļas ar meklēšanu, eksperimentiem un jauninājumiem.

    Ведущий 1. Mēs esam gandarīti, ka šodien šajā telpā atrodas mūsu dzimtā 27. skolas absolventi, absolventi, kas veido īpašu skolas lepnumu, kuri izvēlēlēglijākās

    ] Vadošais 2. Vārds nominācijas «Pirmie soļi» pasniegšanai tiek dots skolas absolventei, pamatskolas skolotājai Olgai Oborinai.

    Katrs cilvēks savā dzīvē sper pirmo soli.Pirmais solis ceļā uz manas mātes maigajām rokām. Ceļā uz skolotāju. Pirmais solis ceļā uz zināšanām, panākumiem, uzvarām.

    Nominācijā «Pirmie soļi» tiek pasniegti:

    1. Альбечева Лера
    2. Аликинс Вова
    3. Ачинцева Дарья
    4. Баширова Карина
    5. Беляев Владс
    6. Болдина Юлия
    7. Вшивкова Софья
    8. Галицына Лиза
    9. Голенко Егорс
    10. Дженукидзе Данилс
    11. Завьялова Дарья
    12. Зорина Анна
    13. Ивановы Жикита
    14. Ковина Лера
    15. Комиссарова Д
    16. Коняхин Кирилл
    17. Ломиловы Костя
    18. Лукина Маша
    19. Мальцев Саша
    20. Мельникова Яна
    21. Meļjakovs ikita
    22. Мокрушина Анна
    23. Музафарова Анге
    24. Некрасова Мария
    25. Никулинс Андрейс
    26. Овечкинс Жикита
    27. Першины Кириллы
    28. Плотникова Юлия
    29. Пономарева Катя
    30. Россомахина Лера
    31. Романовы Савелий
    32. Соколов Жикита
    33. Skābais krējums Даниил
    34. Смоленцев Сергей
    35. Ефремова Варя
    36. Шубина Саша
    37. Юрина Вероника
    38. Морозовы Денис

    Visi

    Nominācijā «Pirmie soļi» uzvarētājs ir -…. (uzvārds, vārds, sasniegumi).

    Nu ko tev novēlēt? Mācīties, protams, —

    Augstums un dziļums jūsu studijās, lai sasniegtu!

    президентов 2. Mēs pateicamies mūsu kandidātiem.

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    (3.a klases skolēni dejo.)

    Президенты 1. Turpinot apbalvošanas ceremoniju.

    Viņi cenšas aizsargāt savu dzimto skolu

    Krāšņa uzvara konkursos un skatēs.

    Un viņi arī vēlas būt pirmie, kas studē.

    Lai tas ne vienmēr iznāk

    Bet viņi nav skumji.

    Vadošais 2. Nomināciju «Veiksmīga debija» pasniedz skolas absolvente, sākumskolas skolotāja — Лина Николаевна Лазарева

    Nominācijā «Veiksmīga debija» ir:

    1. Баландина Вероника.
    2. Березовик Алиоша
    3. Бондаренко Катя
    4. Борисова Юлия
    5. Боровикова Настя
    6. Бронникова Артемс
    7. Бузикова Полина
    8. Бушев Максимс
    9. Василевская Ксения
    10. Григорьева Дария
    11. Ефимова Ксения
    12. Зиннурова Софья
    13. Жетикова Лера
    14. Казакова Таня
    15. Кипенко Настя
    16. Копытова Лиза
    17. Матьяева Диана
    18. Леонтьева Настя
    19. Жиконова Лиза
    20. Оборин Глебс
    21. Онищенко Катя
    22. Оньянова Настя
    23. Ощепков Иванс
    24. Ощепкова Вика
    25. Пигасов Максим
    26. Силкинс Иня
    27. Трячцин Никита
    28. Туляков Никита
    29. Усталова Катя
    30. Худякова Наташа
    31. Чирухина Э
    32. Юдина Вика
    33. Юксеева Ирина

    Studenti paceļas uz skatuves.Viņiem tiek pasniegtas vēstules un dāvanas. Uzvarētājam nominācijā tiek piešķirta nozīmīte.

    Uzvarētājs nominācijā «Veiksmīga debija» bija -…. (uzvārds, vārds, sasniegumi)

    Lai katra skolas diena paiet garām
    Jums jāzina daudz, daudz
    Lai kļūtu kā varonis Gagarins,
    Lai iekarotu Zemes un Kosmosa dziļumus!

    Президенты 2. Paldies mūsu kandidātiem.

    Ansamblis «Pogas» skan dziesma par skolu

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    Dziesma «Starpplanētu kruīzs»

    1.свинс.

    Cik lieliski, ka skolā ir puiši,
    Kuras prāts un zināšanas viņai nes slavu.
    Galu galā par viņiem kaut kad tiks teikts:
    «Jūs esat mūsu dienas lepnums un cerība»

    Vadošais 2. Vārds nominācijas «Mūsu cerība» pasniegšanai tiek dots skolas absolventam, sākumskolas skolotājam — LS Bryzgalova

    Nominācijā «Mūsu cerība» tiek pasniegti:

    1. Агрестс Иева
    2. Андреева Дарья
    3. Анищенкова Полина
    4. Бересьева Саша
    5. Бронниковы Жикита
    6. Вожакова Настя
    7. Глушкова Катя
    8. Грибкова Анна
    9. Дудина Ксения
    10. Дудко Лиза
    11. Закирова Наталия
    12. Кичев Иван
    13. Колосова Татьяна
    14. Костарева Анна
    15. Криницын Руслан
    16. Ляшенко Юлия
    17. Meļņikovs Mihails
    18. Науменко Жикита
    19. Нечаева Полина
    20. Оборина София
    21. Соинова Маша
    22. Тутынина Василина
    23. Худорожков Максим
    24. Шарафутдинов Марац
    25. Юрина Алиса
    26. Мазурина Мария

    Studenti paceļas uz skatuves.Viņiem tiek pasniegtas vēstules un dāvanas. Uzvarētājam nominācijā tiek piešķirta nozīmīte.

    Uzvarētājs nominācijā «Mūsu cerība» bija -…. (uzvārds, vārds, sasniegumi)

    Lieli sasniegumi jums,
    Un ir daudz labu lēmumu!
    Daudz prieka, siltuma,
    Lai sapnis piepildās

    Ведущий 1. Mēs pateicamies mūsu puišiem par sasniegtajiem rezultātiem.

    Pēc mūsu «cerībām» skan saksofons.

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    2. свинс.

    Lauku sporta vārdi
    Pasaulei zināmi, mēs ar viņiem lepojamies!
    Ir slavenie tēvzemiešu dēli!
    Dzimtene lepojas ar saviem sportistiem!

    1. свинс.

    Un viss sākas — reizēm skolā,
    Vienkāršā fiziskās audzināšanas stundā
    Tad — smaga darba gadi,
    Ceļš pie saimnieka — strādā bez kapiem.

    Prezentētājs 2.Skolas absolvents, fiziskās audzināšanas skolotājs — Наталия Соловьева tiek aicināti pasniegt medaļas labākajiem sportistiem.

    Номинация «Uz Olympus virsotni!» Пасниедз:

    1. Болонкин Кирилл
    2. Демина Гриша
    3. Егозова Маша
    4. Каменский Даниил.
    5. Ковалев
    6. Копытова Лиза
    7. Курицина Анджелина
    8. Лазарев Саша
    9. Липатова Маша
    10. Овечкинс Жикита
    11. Пачины Ņikita
    12. Россомахина Лера
    13. Тарантина Саша
    14. Теребило Artjoms
    15. Туляков Никита
    16. Филипповы Лев
    17. Штейнс Андрей
    18. Юриньш Данилс

    Sportisti un sportisti ir skaisti un gudri.

    Jūs esat mūsu skolas lepnums — Visas valsts cerība!

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    (Попдея)

    Vadošais 2. Skola ir slavena ar saviem darbiem,

    Skola ir slavena ar studentiem.

    Sportā, studijās, darbā, izklaidē

    Mūsu skolā ir sasniegumi

    1 номинация «Veiksmes pieteikums» vadītāju pārstāv pilsētas konkursa «Gada skolotājs 2011» uzvarētāja — Прохорова Юлия Анатольевна.

    1. Алькинская Саша
    2. Гушкина Полина
    3. Истомин Илья
    4. Каменский Максим
    5. Каминина Миша
    6. Клименко Ирина
    7. Копылова Юлия
    8. Кучукбаев Данилс
    9. Стропы Ласкаржевской
    10. Лелькина Кристина
    11. Липатова Маша
    12. Пищальникова Софья
    13. Порошина Ксения
    14. Пуступинская Алена
    15. Пролеева Ксения
    16. Разумова Алена
    17. Рыбаков Дэниелс
    18. Салихова Анна
    19. Самойленко Коля
    20. Стафеева Ирина
    21. Тудвасева Настя
    22. Федосеева Жена
    23. Филоженко Алина
    24. Черновас Вика
    25. Свеева Дария
    26. Чебикинс Эдгардс

    Studenti paceļas uz skatuves.Viņiem tiek pasniegtas vēstules un dāvanas. Uzvarētājam nominācijā tiek piešķirta nozīmīte.

    Uzvarētājs nominācijā «Veiksmes pieteikums» bija -…. (uzvārds, vārds, sasniegumi)

    Jūs esat dzimis gadsimtu mijā.
    Jūs jaunajā gadsimtā, lai atvērtu ceļu.
    Šodien un vienmēr mums ir jābūt kopā
    Izlemiet, meklējiet, izveidojiet, sapņojiet

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    (Daiļliteratūras lasījums)

    1 номинация «Iedvesma» vadītāju pārstāv pilsētas konkursa «Gada skolotāja» лауреат Ольга Маликина

    1. Александрова Полина
    2. Березина Егора
    3. Горбикс Дэниелс
    4. Горбунов Сергей
    5. Демина Гриша
    6. Канина Валя
    7. Комилжонов Юра
    8. Лукоянова Виктория
    9. Мехоношина Анна
    10. Мурыгина Мария
    11. Пачинь Андрей
    12. Пименова Мария
    13. Сереброва Екатерина
    14. Толкачев Денис
    15. Юриньш Данилс

    Studenti paceļas uz skatuves.Viņiem tiek pasniegtas vēstules un dāvanas. Uzvarētājam nominācijā tiek piešķirta nozīmīte.

    Uzvarētājs nominācijā «Iedvesma» ir -…. (uzvārds, vārds, sasniegumi)

    Uzzinot dažādus panākumus jums,

    Daudz prieka un smieklu

    Kontrolējiet visu nokārtošanu bez problēmām,

    Tā, ka tavā dzīvē viss bija «pieci».

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    (Dziesmu spēlē 2.a klases студенты)

    2.свинс.

    Klusa fanfara, dejotāji ir noguruši
    Šajā telpā galvenā darbība tiek gaidīta,
    Apbalvošanas ceremonija
    Augstākā balva par mācību gadu.

    1. свинс.

    aujiet zvaigžņu svētkiem iedegties
    Paziņojiet visiem mūsu skolas darbiniekiem
    Kāda zvaigžņu komanda
    Mēs šodien uzvaram.

    Nomināciju «Skolas lepnums» pārstāv skolas absolvente, sākumskolas skolotāja — Jeļena Tarasova.

    1. Дербенев Александр
    2. Гогидзе Полина
    3. Еремин Саша
    4. Ильина Анна
    5. Каменский Даниил
    6. Мазеина Ирина
    7. Мазунин Максимс
    8. Мансурова София
    9. Попков Ия
    10. Сагындыков Тимур
    11. Федорищева Мария
    12. Храмцова Людмила
    13. Черчицин Игорь
    14. Шевченко София

    Studenti paceļas uz skatuves. Viņiem tiek pasniegtas vēstules un dāvanas.Uzvarētājam nominācijā tiek piešķirta nozīmīte.

    Uzvarētājs nominācijā «Skolas lepnums» bija -…. (uzvārds, vārds, sasniegumi)

    Lai pētījums būtu gaišs, zvaigžņots,
    Lai jūs uzzinātu vairāk
    Līdz pavasara zvana, karsts, vēls
    Atkal «pieci» nokārto jebkuru eksāmenu!

    2. свинс.

    Es gribētu teikt par vecākiem atsevišķi
    Kas zina, kā par tevi uztraukties?
    Ar ko jūs varat dalīties priekā, skumjās
    Kurš jūs dažreiz nepamanāt asaras uz skropstām?
    Vecāki sēž tev blakus
    Un viņi uztraucas uz tevi, it kā pirmo reizi redzētu
    Mani labākie puiši

    1.saimnieks Mēs uz skatuves aicinām «zvaigžņu komandas» vecākus:

    1. Федорищева Жина Анатольевна и Валерий Сергеевич
    2. Ильина Яна Сергеевна и Алексей Алексеевич
    3. Дербенева Ольга Александровна и Андрей Владимирович
    4. Попкова Лилия Раилевна и Александр Анатольевич
    5. Черницин Александр Васильевич и Татьяна Евгеньевна
    6. Сагындыков Артур Хатыбович и Юлия Артуровна
    7. Шевченко Лариса Анатольевна и Тараса Станиславовича
    8. Каменских Светлана Анатольевна и Павла Витальевича
    9. Масейных Светлана Андреевна и Сергея Валерьевича
    10. Мансуров Наталия Тимофеевна и Рустамс Анатольевич
    11. Гогидзе Татьяна Павловна и Роинс Гургенович
    12. Мазунина Ольга Леонидовна и Сергей Геннадьевич
    13. Еремина Ольга Алексеевна
    14. Храмцов Михаил Юрьевич

    Vecākiem tiek pasniegtas pateicības vēstules

    НОМЕР КОНЦЕРТА

    2.līderis. Aiz katra no jums ir cilvēks, kura rūpes, profesionālās prasmes un mīlestība ir novedušas jūs pie radošām uzvarām studijās, sportā, radošumā

    Dažus mēnešus pirms skolas beigšanas studenti sāk paredzēt šo svarīgo notikumu, cerot, ka tas tiks atcerēts visu mūžu. Apkopojot oriģinālās komiksu nominācijas absolventiem, skolotāji varēs padarīt svētkus unikālus un vēl spilgtākus!

    Pamatnoteikumi komiksu nomināciju veidošanai

    Komiksu nominācijām 11. klases absolventiem vienlaikus jābūt oriģinālām, bet ne aizvainojošām.Пат я skolotāji vēlas uzsvērt studenta pozitīvās īpašības, viņi var viņu daudz aizvainot ar asiem epitetiem. Tāpēc skolotājiem rūpīgi jāizvēlas vārdi, gatavojot šādas nominācijas, lai svētki tiktu rīkoti bez citu emocijām un ievainota lepnuma.

    Vēl viens veiksmīgas izlaiduma noteikums ir tāds, ka visām nominācijām jāatbilst Patiesībai. Tāpēc skolotājam, kurš pārzina klasi, visiem skolēniem, viņu stiprām un vājām pusēm vajadzētu uzņemties šādu radošu darbu. Starp citu, šādās komiksu nominācijās ir Precīzi jāuzsver studentu pozitīvās īpašības, pat ja daži no viņiem nav sevi parādījuši nevienā izglītojošā vai radošā darbībā.Katram bērnam izlaidums ir nozīmīgi svētki, un tāpēc skolotājam jāatzīmē visi bērni neatkarīgi no viņu sasniegumiem.

    Ja skolotāji vēlas, lai izlaidums noritētu labi, viņiem vajadzētu izvēlēties dažādas nominācijas visiem studentiem. Septiņpadsmit gadu vecumā bērni vēlas pēc iespējas biežāk uzsvērt savu Individualitāti un neviena cita atšķirību. Tāpēc, ja nominācijas tiek atkārtotas, tas var aizskart absolventus, pamudinot viņus domāt par sliktu skolotāju idejas izpēti.

    Un, protams, šādas nominācijas izskatīsies interesantākas un spilgtākas, ja tās tiks ierakstītas pašas izlaiduma kontekstā.Piemēram, sertifikātu izsniegšana var notikt tieši paziņojot par nominācijām. Ja skolotājs vēlas izcelties un padarīt izlaidumu neaizmirstamu, jūs pat varat stilizēt visu, kas notiek ar kādu apbalvojumu, piemēram, zem Oskara vai Emmy. Šādu nominantu un uzvarētāju paziņojumu absolventi noteikti atcerēsies visu mūžu.

    Pat ja studentu apbalvošanas kategorijas nevar iekļaut scerija galvenajā idejā, labāk ir organēt mūzikas nomināciju izsludināšanu. Тад ган bērniem, gan vadītājam būs jautrāk izrunāt komiksu nominācijas.Ja papildus tam katram bērnam būs arī savs Individuals atalgojums, kas atspoguļo viņa nopelnus skolai, absolvents noteikti atcerēsies svētkus visu savu dzīvi.

    Ir ļoti svarīgi, lai uzmanība apbalvošanā tiktu pievērsta visiem bērniem, bez izņēmuma, neatkarīgi no viņu nopelniem. Ja skolotāji izvirza nominācijas tikai izciliem studentiem vai tikai aktīvistiem, pārējie absolventi būs acīmredzami neērti un aizvainojoši. Turklāt skolotājiem jāem vērā laika posms, kurā tiek piešķirta šāda balva.Kandidāti nedrīkst būt pārāk gari, tajos jābūt ilgstošiem paskaidrojumiem, pretējā gadījumā apbalvošana aizkavējas visu vakaru.

    Komiksu nomināciju piemēri

    Sākumā skolotājiem jāizlemj par viņu izvirzīto priekšmetu. Ja viņiem patīk standarta iespējas, tad mēs varam raksturot tikai galvenos bērna nopelnus klasei. Piemēram, pēc iespējas atbilstošākas būs nominācijas «Klases vadītājs» par gudrāko un «Gada vadītājs» aktīvākajam skolēnam. Jūs vienmēr varat arī atzīmēt tos studentus, kuriem ir acīmredzama radoša tieksme.Šādas nominācijas kā «valsts galvenā balss» музыкальный ун «Salvadoras Dali skolas» māksliniekam noteikti iepriecinās studentus ar radošām spējām, uzsverot viņu unikalitāti.

    Izlaidumu var padarīt vēl interesantāku, ja pārdomājat īpašas tēmas nominācijām. Piemēram, ļoti populāra ir Holivudas kino tēma, kurā visas nominācijas kaut kādā veidā būs saistītas ar kino. Piemēram, Džeimsa Bonda klases nominācijas spēcīgākajam un drosmīgākajam zēnam, Federiko Fellini no zinātnes gudrākajam studentam un Merlina Monroe klase vienam no skolēniem iepriecinās viutirnārs.Šādas nominācijas uzsver studentu labākās īpašības, turklāt tās arī šķiet ļoti neparastas. Lai padarītu izlaidumu vēl gaišāku, skolotāji var domāt par balvu piešķiršanu bērniem katrā kategorijā. Tā kā izlaidums ir veltīts kino tēmai, tad Oskara figūriņas kopija var darboties arī kā balva.

    Vēl viena lieliska ideja nominācijām ir aplūkot bērnu panākumus dažādās zinātnēs. «Pērkona testa mēģenes», «Gada Alberts Einšteins», «Kāju un hipotenusu kungs» — katra no šīm nominācijām ir interesanta un oriģināla savā veidā.Lai svētkiem pievienotu personību, katram bērnam jūs varat domāt par savu atlīdzību, piemēram, figūriņas mēģenīšu formā, īmiskās формулы, vai grāmatas literatūras ģēnijam. Šādas nominācijas ir tieši saistītas ar izglītībascesses un uzsver katra bērna ieguldījumu šajā vakarā.

    Lai apkopotu nominācijas, skolotāji var ceļot nākotnē, iedomājoties, kāda veida karjera sagaida studentus. Šādas nominācijas kā «dzimušais ārsts», «inženierzinātņu ēnijs», «biznesmenis no Dieva» noteikti neatstās bērnus vienaldzīgus.Lai veiktu Precīzas un atbilstošas ​​nominācijas, dažus mēnešus pirms skolas beigšanas jums vajadzētu uzzināt dažus bērnu dzīves plānus. Uzzinājuši, kurās augstskolās iestājas absolventi un kurā darbības jomā viņi sevi redz, skolotāji varēs sastādīt atbilstošas ​​\ u200bun patiešām interesantas nominācijas.

    Ir brīnišķīgi, ja skolotāji izrāda savu izdomu ne tikai attiecībā uz pašu nomināciju sastādīšanu, bet arī par to izsludināšanu. Piemēram, jūs varat domāt par īsām četrkājām, kas īsi runās par paša kandidāta spējām un talantiem.Šādos poētiskos apsveikumos jābūt arī tikai pozitīvām notīm. Пат я студентов гаду izturējās slikti, tas nedrīkst ietekmēt viņa absolvēšanu.

    Kā galveno izlaiduma ideju organatori var izvēlēties laika ceļojumu, un tad absolventu nominācijas nedrīkstētu izkļūt no vispārējā noskaņojuma. Šādām tēmām ir piemērotas nominācijas «Katrīna Lielā mūsu diena», «Gudrs kā Pēteris I», «Talantīgs kā Džons Lenons» утт. Šādas nominācijas ne tikai iepriecinās bērnus ar viņu oriģinalitāti, bet arī liks viņiem vēlreiz iemācīties kaut ko jaunu un interesantu savas skolas robežās.Vissvarīgākais ir tas, ka bērniem ir jāzina vēsturiskās personas. Tāpat nevajadzētu izvēlēties tos vēsturiskos skaitļus nominācijām, kas atstājuši negatīvu atzīmi starptautiskajā vēsturē.

    Laika ceļojumiem veltītos svētkus var pārspēt ar citu nomināciju palīdzību. Piemēram, skolotāji var fantazēt par to, kurā laikā absolvents varētu dzīvot. Tādējādi var būt dzimušas nominācijas «Labākais skolas faraons» vai «Grieķijas olimpiāžu uzvarētājs». Šādas nominācijas, protams, ir nedaudz savdabīgas, taču noteikti oriģinālas un smieklīgas.Lai svētki šķistu vēl interesantāki, skolotāji var pasniegt balvas nevis alfabēta secībā, bet gan vēsturiskos laikmetos, sākot no senām civilizācijām līdz mūsdienām.

    Sliktākās nominācijas izlaidumam

    Kā minēts iepriekš, komiksu nominācijās par absolvēšanu nevajadzētu aizskart bērnu un uzsvērt viņa trūkumus. Tā, piemēram, jums vajadzētu atteikties no nominācijām «Gada kauslis» vai «Labākais twosome pasaulē». Varbūt šādās nominācijās ir mazliet humora, taču tās var aizskart ne tikai pašu bērnu, bet arī viņa vecākus.

    Kategoriskas nominācijas nebūtu jāveic. Piemēram, ja kādu no skolēniem sauc par klases galveno skaistumu, tas var daudz aizvainot pārējās meitenes. Nav vērts apzināti glaudīt studentus, jo tas var radīt viņiem nepatīkamu situāciju, sabojāt kopējo iespaidu par absolvēšanu. Jo sirsnīgākas nominācijas, jo labāk svētku vispārējai atmosfērai.

    Skolotājiem nevajadzētu lietot ilgi sagatavotas frāzes, kuras jau tika izmantotas absolvējot pagājušajā gadā. Ja studenti katru gadu tiek apbalvoti nominācijās «Gudrākais» vai «Atlētiskākais», maz ticams, ka kāds būs pārsteigts vai priecīgs.Jo spilgtāka būs šādas balvas galvenā ideja, jo interesantāk bērniem būs to apmeklēt.

    Pat ja skolotāji nevar nākt klajā ar kaut ko oriģinālu, jums vienmēr vajadzētu izvairīties no standarta frāzēm, kas neko neizsaka. Piemēram, nomināciju «Gudrākais» var aizstāt ar «Klases smadzenes», un balvas vietā «Skaistākā» ievietojiet «Miss Charm». Maz ticams, ka šādas kandidatūras, kādu aizvainotu vai aizskartu, turklāt viņiem būs sava veida personība.

    Dažreiz skolas beigšana nav interesanta, galvenokārt tāpēc, ka skolotāji nemēģina padarīt svētkus spilgtus skolēniem un viņu vecākiem.Piedāvājuši lieliskas nominācijas, kas saistītas ar svētku galveno tēmu, skolotāji noteikti varēs dot studentiem izlaidumu, kuru viņi nekad neaizmirsīs.

    Daudzi absolventi tiek apbalvoti skolēniem komiksu nominācijās, taču šī ideja nebūt ne vienmēr ir pamatota un smieklīga. Skolotājiem jau iepriekš jādomā par oriģinālajām kategorijām studentu apbalvošanai, lai šis vakars viņu atmiņā atstātu tikai pozitīvas atmiņas par skolu un studijām.

    Es uzrakstīju šīs komiskās nominācijas skolotājiem par absolvēšanu, taču tās var izmantot arī pēdējā zvana laikā, lai apsveiktu skolotājus sweetkos.

    Skolotāju nominācijas var paziņot, uzrakstīt uz tām vai ierakstīt vieglprātīgā vēstulē, kā arī izstrādāt domu un izdarīt. Vārdu sakot, izvēle ir plaša. Es rakstu, un jūs pielāgojaties savai situācijai.

    Atkal es lūdzu: nepievērsiet uzmanību saraksta secībai — kā jūs sastādījāt, jūs rakstījāt. Tas, starp citu, vienmēr ir labs: kad rodas domas un idejas, — visu ierakstīt straumē. Tiklīdz jūs sākat sarindot, šķirošanu — tas viss, mūze ir pazudusi! Ja vispār, atnāca

    Skolotājus izvirza studenti

    (paziņot, pasniegt, apbalvot) vai skolas vadību.Нет absolventu lūpām skanēs interesantāk. Kaut kas līdzīgs номер:

    Nominācijas «Karaliene ir māte» uzvarētāja par autoritāti, kas raksturīga gan karalienei, gan mātei, kā arī par karalisko pacietību un mātes aprūpi, tiek pasludināta par mūsuiliev skolasna. Ja mēs pēkšņi aizmirstu par to paziņot, dārgā Лидия Васильевна automātiski kļūtu par nominācijas «Es nesapratu!» Uzvarētāju, un tad mēs nezinātos, kur mēs jau esam))

    Būtu jauki apvienot ar ziedu un dāvanu piegādi.Un tā tālāk pašā saraksta pusē:

    Klases audzinātāja (sieviete) — Ohhhh ļoti forša dāma

    Klases audzinātājs (cilvēks bez ūsām) ir mūsu laika varonis

    Klases audzinātājs (cilvēks ar ūsām) — ūsu aukle 11.-A

    1. skolotājs — otrā māte

    Skolas direktore (sieviete) — karaliene māte

    Skolas direktors (vīrietis) — визы Krievijas cara vienotā apgabalā

    — Skolotāji, kas māca:

    īmija — mācīsim ķīmiju ātri un efektīvi

    Dzimtā valoda un literatūra — vārdu un valodas prasme

    Bioloģija — bez šaubām

    Matemātika — Lobačevskis atpūšas

    Astronomija — caur ērkšķiem uz zvaigznēm

    Zīmēšana — ko mums vajadzētu būvēt māju, zīmēt — mēs dzīvosim

    Zīmējums — tās pašas sijas, tikai profilā

    Angļu valodā — vienlaicīgi ar Londonu

    Franču valodā — ražots Francijā

    Fiziskā izglītība — pedagogi Herakļi

    Ģeogrāfija — apkārt pasaulei 267 dienu laikā (akadēmiskajā gadā) jeb Kā vietējie iedzīvotāji ēda Kuku

    Физика — ūtons un viņa āboli

    Vēsture — pagātnes rakšana vai zināšanu iegūšana

    Datorzinātne — pārspēts Bils Geitss

    Mūzika un dziedāšana — mūsu skolas X-faktors (tiem, kuriem šī tēma nav paredzēta: X-factor ir starptautiskas dziedāšanas sacensības, kurās piedalīties var piedalīties gandrīz54ikviens)

    Darbs — Darbs padarīja pērtiķi par cilvēku (vai — Lai cilvēks nepārvērstos par pērtiķi)

    Militārās apmācības pamati — tas nav jums Riodežaneiro

    Medicīniskās apmācības pamati — žēlsirdības māsa

    Ekonomikas pamati — ekonomiskā klase

    Tiesību pamati — Temīdas fani

    Ētika un estētika — stila leģenda

    pašā nominācija:

    Par izdzīvošanu apstākļos, kas ir tuvu cīņai — briesmīgākās klases skolotājs, kurš vienmēr nobijies no bērniem un vecākiem (lai arī bieži viņš ngslase, šī kriesmīkās.

    Jūs joprojām varat apskatīt un, iespējams, kaut ko uzmanīgi izvēlēties.

    Nominācijas skolotājiem no mūsu

    aktīvais lasītājs Maikls:

    Fiziskās audzināšanas skolotājs — BET, KA BAD ATHLETE, nenozīmē, ka man un trenerim ir jābūt labam!

    Darbaspēka apmācības skolotājs — LIDOJUMA «ОБЕЗЬЯНА — ЧЕЛОВЕК» VADĪBA

    Astronomijas skolotājs — STARTER

    Vēstures skolotājs — NEVAJADZĒJIET — NEATKLAUSIET (vai arī nenozīmējiet, ka tas ir bijis…)
    Matemātikas skolotājs — МИСТЕР X (MISSIS X)
    Mūzikas skolotājs — TROUBADOUR (TUBEROUR)

    Klases audzinātājs pamatskolā — ABVGDeyka
    Tās pašas klases klases audzinātājs, sākot no vidusskolas līdz pat skolas absolvēšanai — ЕКЛМНейэлке (lasīt))))

    Ja es kādu aizmirsu — rakstiet bez vilcināšanās! Papildiniet arī pašu skolotāju komiksu nominācijas, lai būtu vairāk izvēles iespēju.

    Es veicu papildinājumus — paldies lasītājai Elēnai!

    Komiksu nominācijas skolas psihologam
    • Госпожа Миротворец (Вай Мастер)
    • Bērnu noslēpumu glabātājs
    • Diagnostikas — korektors — optimizētājs.Вай ари оптимисты?
    • Kaķa Leopolda mantiniece («Puiši, dzīvosim kopā!»)
    • Turiet rokās draugus!
    • Starp akmeni un cietu vietu
    • Un kurš solīja, ka tas būs viegli?
    • Это уз гармонию! Вай
    • Сколоты и гармонисты. Джо тас мака гармонию.

    Es ceru, ka jums patika vismaz viena nominācija!

    П.С. Дарги драуги

    Komiksu nominācijas skolotājiem
    turpina Jeļena

    Skolas skolotāja, pagājušā gada absolventu māte un 17 šī gada absolventi.Un — patīkamā kombinācijā — pateicīgs manas vietnes lasītājs. Ар jūsu idejām un praktisko pieredziLena dalās komentārā zem raksta. Es to īpaši atzīmēju treknā slīprakstā — izmantojiet to! Es arī aicinu jūs apmainīties pieredzē par komiksu izvirzīšanu

    Анастасия

    Ar galvenā direktora kandidatūru. Arī nominācija komentāros ir izcelta — izmantojiet to, lūdzu, savam direktoram un paldies Nastjai!

    Ticība
    • Bibliotēkas darbinieki — «Grāmatu jūras piloti» — par nekļūdīgi novirzīto ceļu uz grāmatu plauktu.

    Добавить комментарий

    Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *